Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

הצערת כפות ידיים

כפות הידיים שלנו, כמעט יותר מכל איבר אחר בגוף, הנן חיצוניות ועלולות להסגיר את גילנו ובמקרים מסוימים אף לעשות לנו עוול ולגרום לאחרים לחשוב שאנו מבוגרים יותר. גב כף היד אצל כולנו, מכוסה בעור דקיק ולעיתים אפילו שקוף. בכף היד שלנו מתחת לעור אין רקמות שומן המגנות עליו או מעבות אותו וזו הסיבה העיקרית לכך שהעור בגב כף היד איננו עור שמתחדש. החשיפה  של כפות הידיים שלנו אל השמש, השימוש בחומרי ניקוי והעובדה שהידיים בשימוש אינטנסיבי אצלנו בכל שעות היממה, הופכים אותו לפגיע ופעמים רבות מזיקות לו מאוד. גם ההתבגרות הטבעית של הגוף  עם השנים מוסיפה לנראות של העור באזור הזה. ככל שהגיל עולה, כך ייצור החומרים החיוניים לעור הולך ומתמעט, גמישותו ומיצוקו של העור מדלדלים בהתמדה וכפות הידיים שלנו מזקנות מהר. טיפוח העור  על ידי טיפול בקרם ידיים,  אינו מספק מענה אמיתי לבעיה ואינו מטפל בה באמת. כיום, בתחום הכירורגיה והטיפולים האסתטיים, ניתן בהליך  פשוט לא פולשני וקצר להצעיר את עור הידיים. זהו הליך שאינו דורש זמן החלמה ומעניק תוצאות מידיות לאחר הטיפול.

מה כולל תהליך הייעוץ לפני טיפול הצערת כפות הידיים?

לפני קביעת , חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה. ד”ר בן שושן אבנר  מנתח פלסטי מומחה מקצועי ומיומן, מאחוריו הרבה שנות ניסיון בתחום הכירורגיה הפלסטית, בתחום הטיפולים האסתטים ובתחום הצערת הידיים. ד”ר בן שושן אבנר נמצא בקשר אישי עם מטופלים, בודק אותם כדי לוודא שהטיפול נדרש. הוא מקדיש למטופלים  זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר להם לבטא בנוחות את תחושותיהם רצונותיהם וציפיותיהם מהתהליך כך שיוכלו להגשים את הרצונות והחלומות ולהצעיר את הידיים. ביעוץ הרפואי ד”ר בן שושן נותן למטופלים את המידע המרבי, מבין את ציפיותיהם היטב ומסביר להם את האפשרויות ומגבלות הרפואיות בניתוח להצערת הידיים באופן אישי כך שיוכלו לבחור את ההליך המתאים במיוחד עבורם. יש חשיבות מרובה לכך שהמטופל ים העומדים לפני טיפול להצערת ידיים יבינו את כל  האפשרויות העומדות לפניהם בכל הקשור  לטיפול ואת תופעות הלוואי של כל אחת מהן, על מנת שיבחר בחירה מושכלת יחד עם הרופא  המנתח הפלסטי.

תמונות הצערת כפות ידיים 

מה כולל הטיפול להצערת כפות ידיים?

הטיפול להצערת הידיים נערך  בעזרת הזרקת חומרי מילוי או שומן אל גב כף היד, בריכוז נמוך. ההזרקה נערכת בשני אופנים: האחת באמצעות הזרקה של חומרים זמניים ואפשרות שנייה באמצעות שומן עצמי. ההזרקה באמצעות חומרים חיצוניים נערכת בעזרת חומרי מילוי המתקדמים ביותר, כמו הזרקת  חומצה היאלורונית, שמשווה לידיים מראה רענן וחיוני יותר. החומצה היאלורונית היא חומר שמיוצר באופן טבעי בגוף האדם  באופן ואחראי על הריפוד של העור. ככל שאנחנו מתבגרים מתדלדל הייצור של החומצה היאלורונית. לכן, ההזרקה של החומצה לתת העור מחזירה לעור את החיות שהייתה. החומרים מוחדרים אל מתחת לעור הדק באזור גב כף היד בנקודה מוגדרת מראש, ללא חתכים ותפרים. בשיטה השנייה, הזרקות שומן עצמי מבטיח תהליך קבוע, באמצעות שומן שעבר תהליך הפרדה המוזרק אל מתחת לעור, המתפיח את עור הידיים ומבודד את העור מן הורידים ומעצמות כף היד. התוצאה- של טיפול בהזרקה להצערת העור הנה ברק ונפח לעור הידיים. מדובר בהליך פשוט, קצר המתבצע במרפאה בתנאים נוחים, המטופלים חוזרים לשגרה מיד עם תום הטיפול. בנוסף טיפול להצערת עור הידיים כולל גם טיפול באמצעות לייזר והסרת כתמי העור הנוצרים עם השנים.

תהליך ההחלמה לאחר הטיפול להצערת כפות הידיים?

בתום הטיפול להצערת הידיים, בין אם בהזרקת חומרים זמניים או שומן עצמי, בגב כף היד יש נפח הניכר לעין באזור. תוצאות הטיפול להצערת הידיים  ניכרות העור מוחלק ונראה זוהר, הודות לייצור הקולגן המוגבר שנוצר באזור. גמישות העור והכתמים שנעלמים הופכים את כף היד לצעירה הרבה יותר ומדובר ב”קסם” של ממש. מומלץ וחשוב לשמור על עור כפות הידיים באפן תמידי במיוחד לאחר הטיפול להצערת הידיים באמצעות מסנני קרינה וקרמים להזנה ולהגן על הידיים וכן באמצעות כפפות כשעושים שימוש בחומרי ניקוי כאלה ואחרים. לאחר הטיפול קרוב לוודאי שהרופא ימליץ לכם לבצע הפעלה אינטנסיבית של שרירי כף היד על מנת למנוע ניוון והתקשחות של השרירים ועל מנת לסייע בזרימת הדם לאזור.

הצערת כפות ידיים אצל ד”ר בן שושן אבנר- מנתח פלסטי מקצועי

ד”ר אבנר בן שושן אבנר מנתח פלסטי בכיר מומחה בעל שם עולמי בישראל ובצרפת, מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית ואסתטית ומיקרו כירורגיה ומומחה במגוון רחב של טיפולים אסתטיים באזורים שונים בגוף ועיצוב הגוף לרבות עיצוב כפות הידיים. ד”ר בן שושן אבנר בעל ניסיון רב ביצע  אלפי ניתוחים ככירורגיים וטיפולים אסתטיים לרבות הצערת כפות ידיים. ד”ר בן שושן אבנר סיים את לימודיו בפקולטה לרפואה שבצרפת ברפואה ומיקרו כירורגיה בגיל 29, והפך למומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת. ד”ר בן שושן אבנר ניתח וערך טיפולים אסתטיים לאלפי מטופלים, כולל טיפולים להצערת הידיים ברמה מקצועיות ורמת שרות גבוהה. בשנת 2003 ד”ר בן שושן אבנר פתח  מרפאה פרטית לכירורגיה פלסטית וטיפולים אסתטיים ברמת אביב ובהמשך פתח סניפים באשדוד ורעננה. במרפאות של ד”ר אבנר בן שושן מטופלות בטיפולים אסתטיים ומנותחות אלפי לקוחות מרוצים  בליווי מקצועי, יחס אישי ושרות אדיב.

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן