Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

מנתח פלסטי

כאשר מעוניינים לבצע ניתוח פלסטי כלשהו, הדבר הראשון שמומלץ לעשות הוא לבחור מנתח פלסטי. הבחירה במנתח פלסטי אינה יכולה להיות מקרית, היא חייבת להסתמך על דברים ברורים. בסופו של דבר, אתם עומדים לעבור ניתוח  פלסטי בפנים או בגוף בידיו של רופא מנתח פלסטי שלא היכרתם קודם. כן, בהחלט, חשוב להכיר ולברר היטב על המנתח הפלסטי שינתח אתכם. עליכם לבדוק היטב מיהו המנתח הפלסטי מבחינה מקצועית ומהי רמת השירות והתקשורת שלו, לפני שתבחרו בו.

מנתח פלסטי

מה הם התחומים בהם עוסק המנתח הפלסטי?

עולם הרפואה מתחלק לתחומים רבים ישנם רופאים מומחים  בתחום האורתופדיה, קרדיולוגיה, אורולוגיה, פנימית, רופאי משפחה ועוד. בתחומי ההתמחות השונים ברפואה, נכללים  רופאים ורפאים כירורגים -מנתחים, כמו כן  בכל התמחות ישנם גם תתי התמחויות. עולם הניתוחים הפלסטיים נחלק למנתח פלסטי רפואי ומנתח פלסטי לתחום האסתטיקה

מנתח פלסטי רפואי

מקורותיה של הכירורגיה הפלסטית המודרנית בכירורגיה המשחזרת.  מדובר ברפואה כירורגית ומקרוכרורגית  שכוללת ניתוחים למספר עצום של בעיות רפואיות. בעיות אלו  מצריכות שחזור רפואי פגיעות בעקבות תאונות כלליות, תאונות דרכים ותאונות עבודה מומים, מולדים אצל ילדים ובוגרים. ישנן פגיעות בעקבות מחלות וניתוחים, פציעות כוויות, מחלות בעיות התפתחותיות. המנתח הפלסטי הרפואי נותן מענה למגוון רחב מאוד של בעיות פלסטיות רפואיות וכולל בין היתר את התחומים הבאים

מנתח פלסטי בטיפול בפציעות כלליות

ניתוחים פלסטיים בעקבות פציעות גופניות, בעקבות תאונות דרכים, פיגועים חבלניים, פציעות של חיילים, טיפול בכוויות קשות.

מנתח פלסטי בילדים עם מומים מולדים אצל ילדים

ניתוחים פלסטיים אצל ילדים עם מומים מולדים במבנה הפנים והגולגולת, עצמות הפנים חך שסוע, שפה שסועה שחזור אפרכסת, ילדים עם שומות ענק, עם נגעי כלי דם, אוזניים בולטות ועוד.

מנתח פלסטי לשחזור השד

ניתוחים פלסטיים לשחזור השד, נערכים אצל מטופלות, שעברו כריתת שד מלאה ו/ או חלקית בעקבות גידול סרטני בשד. ניתוח לשחזור השד מבוצע, באמצעות שיטות כירורגיות שונות המאפשרות  לייצר שד מלאכותי הדומה לשד הביולוגי, באמצעות, שתל מלאכותי או שריר, שומן ועור שמועברים מחלק אחר של הגוף לחזה.

מנתח פלסטי לטיפול בסרטן עור ומלנומה

ניתוחים פלסטיים, לטיפול באנשים שחלו בסרטן העור ומלנומה, אבחון  והסרת נגעים שפירים וסרטניים בעור ונקודות חן באזורים שונים בגוף באמצעות ניתוחים פלסטיים פעולות טיפוליות, באמצעות כריתה, גילוח, צריבה בחומרים כימיים וטיפול בלייזר.

מנתח פלסטי לטיפול בפצעים קשיי ריפוי

ניתוחים פלסטיים לאנשים עם פצעים בגפה כתוצאה מפצעי לחץ, רגל סוכרתית, ובעיות אי ספיקה ורידית ברגליים מחוסר זרימת דם לגפיים תחתונות או  עקב מחלת הסוכרת. מגוון הפצעים הללו  פעמים רבות, מסכנים את הגפיים וטיפול לא נכון עלול להסתיים בזיהום, נמק וקטיעת הרגליים.

מנתח פלסטי אסתטי

פלסטיקה הנה תחום התמחות ברפואה, כאשר המנתח פלסטי אסתטי עוסק בשינוי ושדרוג של צורת האיברים החיצוניים בגוף, לדוגמא ניתוחי פנים, ניתוחי חזה, שאיבת שומן, עיצוב זרועות ישבן וירכיים ועוד הניתוחים הפלסטיים שמטרתה קוסמטית ואסתטית, כמו ניתוחי פנים, הרמת חזה, ניתוחים לעיצוב הגוף ועוד.

מנתח פלסטי לניתוחי חזה

ניתוחים פלסטיים לניתוחי חזה הכוללים בין השאר, הגדלה חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, ניתוחים של חזה      לא סימטרי, וחזה טובולארי. הגדלת החזה נעשית לרוב באמצעות שתלי סיליקון  והזרקת שומן, המוחדרים בניתוח פלסטי אל רקמת השד.

מנתח פלסטי לניתוחי פנים וצוואר

ניתוחים פלסטיים בפנים וצוואר הכוללים, ניתוח פלסטי מלא וחלקי למתיחת פנים, ניתוחים פלסטיים למתיחת צוואר, ניתוחים פלסטיים להרמת עפעפיים, ניתוחים פלסטיים  להרמת גבות, ניתוחי אף וניתוחים פלסטיים להצמדת אוזניים.

מנתח פלסטי לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף כוללים  בין השאר, ניתוח פלסטי למתיחת בטן, ניתוח פלסטי לשאיבת שומן, ניתוח פלסטי למתיחת ירכיים, ניתוח פלסטי למתיחה ועיצוב זרועות, וניתוח פלסטי לעיצוב  והרמת הישבן.

ביצוע טיפולים אסתטיים שאינם ניתוחיים על ידי מנתח פלסטי

ביצוע טיפולים אסתטיים לא ניתוחיים על ידי מנתח פלסטי מילוי קמטים, מילוי נפח הפנים, מתיחת פנים עם חוטים, פיסול פנים פילינג, הזרקת חומרי מילוי ובעיקר על בסיס חומצה היאלורונית, מזותרפיה, הסרת שיער בלייזר, המסת שומן בלייזר, הקפאת שומן, טיפולי לייזר להסרת נגעי עור פיגמנטרים.

איך תבחרו מנתח פלסטי?

עולם הרפואה מתחלק לתחומים רבים, ישנם רופאים מומחים  בתחום האורתופדיה, קרדיולוגיה, אורולוגיה, פנימית, רופאי משפחה ועוד. בתחומי ההתמחות השונים  ברפואה, נכללים  רופאים ורפאים כירורגים -מנתחים, כמו כן  בכל התמחות ישנם גם תתי התמחויות. כירורגיה פלסטית, הנה תחום העומד בפני עצמו, כאשר כירורג ומנתח פלסטי הנו רופא שסיים 7 שנות לימודי רפואה, עבר סטאז’ מבחני רפואה ועבר התמחות בכירורגיה פלסטית במשך 5  שנים  באחד מבתי החולים בארץ. חשוב לבחון ולבדוק שהמנתח הפלסטי  מנתח ניתוחים פלסטיים שונים בבתי החולים, ויש בידו תעודת מומחה בתחום זה ממשרד הבריאות בארץ. חשוב לבדוק שהוא חבר באיגוד המנתחים הפלסטיים. חשוב לדעת כי בהתאם לחוק כל רופא יכול לעסוק בטיפולים אסתטיים, למעשה, מותר לרופאים מתחומים אחרים כגון רופא עיניים, רופא כללי, כירורג כללי, אורתופד, רופא אף אוזן גרון, מרדים לבצע טיפולים אסתטיים.

בדקו  היכן המנתח הפלסטי למד והיכן עובד כיום?

חשוב לבדוק היכן הרופא המנתח הפלסטי שעומד לערוך לכם את הניתוח למד? איפה התמחה? היכן עובד כיום? חשוב לבדוק שהמנתח פלסטי למד באוניברסיטה ברמה גבוהה, שהוא עבר השתלמויות חשובות בבתי חולים מרכזיים אוניברסיטאיים  בארץ ובחול. בדקו היכן המנתח הפלסטי עובד כיום,  האם עובד בבית חולים מוביל בתחום הכירורגיה הפלסטית. או בקליניקה פרטית או בשניהם. האם המנתח הפלסטי  חבר באיגוד הפלסטיקאים. כול זאת מעיד על המקצועיות והרמה הרפואי שלו.

מהו הניסיון המקצועי של המנתח הפלסטי ?

תפקידו של המנתח הפלסטי הוא לשפר ולמנף את המראה האסתטי של האנשים הפונים לניתוח השפעתו ותרומתו של המנתח הפלסטי  על איכות החיים, השמחה והאושר של האנשים הפונים לניתוח היא רבה מאוד. תחום הרפואה הפלסטית והאסתטית הנו תחום מאתגר המצריך ניסיון מיומנות והצגת יעדים רבים בו זמנית רפואיים ופלסטיים. כל ניתוח פלסטי מחייב מיומנות מקצועית גבוהה מאוד. לפני שנכנסים לחדר הניתוח לניתוח פלסטי, ישנה חשיבות עצומה לתכנון נכון ומדויק של הניתוח הפלסטי שיתבצע עבור כל מטופל ומטופלת, כך שהתוצאות תהיינה הטובות ביותר והמחמיאות ביותר שיש מבחינה רפואית ואסתטית. בררו האם המנתח פלסטי מומחה ועד כמה הוא מנוסה ובעל ניסיון מקצוע בתחום הפלסטיקה ובניתוח שאתם רוצים לעבור. כדאי לבחור במנתח פלסטי בכיר שיש לו מומחיות בכירורגיה פלסטית והוא רופא מומלץ.

עדיף שהמנתח הפלסטי יהיה בכיר וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. חשוב שתבדקו את קורות החיים של הרופא המנתח הפלסטי, מהו ניסיונו, של המנתח הפלסטי? איפה הוא למד, היכן התמחה, מתי סיים את ההתמחות והיכן עבד לאחר מכן. אפשר לבקש מהמנתח הפלסטי לראות התעודות שלו. חשוב לוודא האם מעבר לפרקטיקה הפרטית המנתח הפלסטי עובד גם במקומות אחרים, לרבות בבית חולים או מרפאות קופ”ח. כמו כן, חיוני מאוד לבדוק האם למנתח הפלסטי יש ניסיון בתחום הניתוח שאתם הולכים לעבור ולבקש ממנו שיציג בפניכם דוגמאות, המחשות, תמונות.

מה הניסיון המקצועי של המנתח הפלסטי העוסק בטיפול אסתטי לא ניתוחי?

תחום נוסף בו עוסקת הפלסטיקה הנה תחום הרפואה האסתטית הכולל את הסוגים השונים של הטיפולים הרפואיים והאסתטיים הלא ניתוחיים. במדינת ישראל  עוסקים במתן טיפולים ברפואה האסתטית רופאים רבים מתחומים שונים שנכנסו  לטיפול ברפואה אסתטית, עם התפתחות הביקוש בתחום זה. מדובר  ברופאים כלליים, רופאי עור, רופאי שיניים, פלסטיקאים או אחרים העוסקים בתחום. כתוצאה מכך תחום הרפואה האסתטית הפך להיות פרוץ ואינו מוגדר בהתמחות. על כן מומלץ לבחור במנתח פלסטי לטיפולים אסתטיים גם כאשר אין מדובר בניתוח פלסטי.

מה אמינות המנתח הפלסטי? 

בחנו את אמינותו של הרופא המנתח הפלסטי – האם המנתח הפלסטי אמין יבדוק אתכם היטב במהלך המפגש עמו. הוא  יקשיב לרצונות ולציפיות שלכם, יפעיל שיקול דעת  אסתטי, רפואי ומקצועי. כמו כן, הוא יסביר לכם במדויק האם באמת יש לכם צורך בניתוח, האם הניתוח אכן יענה על ציפיותיכם או שאפשר להסתפק בטיפול מקומי. מנתח פלסטי אמין יציג מול הפונים והמטופלים את האפשרויות הרפואיות והאסתטיות השונות העומדות בפניהם ולבחירתם. מנתח פלסטי, יפרט על היתרונות והחסרונות של הניתוח, על ההכנה לניתוח, על הניתוח עצמו ועל תהליכי ההחלמה כולל מגבלות וסיכונים אפשריים. שימו לב והיזהרו  ממצבים בהם המנתח הפלסטי שפניתם אליו ייראה לכם פזיז, לא יפרט בפניכם את כל האפשרויות הטיפוליות והניתוחיות, לא יתחשב בגילכם ובמצב הרפואי שלכם, ולא ישים דגש על התוצאות האסתטיות האפשריות שניתן להפיק מהניתוח. מומלץ לא להסתמך רק על תמונות אטרקטיביות – מומלץ לא להתלהב מאלבומי תמונות שמציגים מנתחים פלסטיים במרפאותיהם. מטבע הדברים, אף מנתח פלסטי לא יציג בפניכם את תוצאות הניתוחים הלא מוצלחים שלו, כך שלא ניתן להסתמך על תמונות בלבד. חשוב בהחלט לבקש לראות דוגמאות אך מאידך מומלץ לבקש מהמנתח שיציג בפניכם גם תמונות של צלקות שנשארות לאחר הניתוח כדי שתדעו למה לצפות.

כיצד נערכת פגישת היעוץ הרפואי לניתוח הפלסטי?

בפגישת הייעוץ  הרפואי לפני הניתוח הפלסטי תקבלו הסבר ומידע מלא על הפרוצדורה הטיפולית/הניתוחית המתוכננת. המנתח הפלסטי יבדוק ויערוך לכם בדיקה רפואית בהתאם לניתוח המבוקש וימליץ לכם על הפעולה האסתטית הנדרשת. חשוב לדבר עם המנתח הפלסטי  לשתף על החלומות הציפיות שלכם וההתלבטויות, ולשאול את כל השאלות הנדרשות לפני החלטה מושכלת. חשוב שתרגישו בנוח עם המנתח הפלסטי  ותקבלו המלצה רפואית מקצועית תוך מענה לכל התשובות שהעליתם בכל הקשור לניתוח ולהחלמה ממנו. ישנם מנתחים פלסטיים שאינם לוקחים תשלום ליעוץ, אחרים לוקחים תשלום על פגישת הייעוץ הרפואית לפני הניתוח ורופאים פלסטיים נוספים במידה ומבוצע ניתוח פלסטי מקזזים את התשלום מעלות הניתוח הפלסטי.

ניתוחים פלסטיים

מה הן ההמלצות על מנתח פלסטי בכיר?

קבלו המלצות על מנתח הפלסטי הבכיר שאתם רוצים.  בחרו  במנתח פלסטי בכיר שקיבלתם עליו המלצות מחברים, ממנותחים אחרים או מרופאים אחרים. אפשר למשל לשאול את רופא המשפחה אם הוא יכול להמליץ על מומחה בכירורגיה פלסטית- מנתח פלסטי בכיר. שימו לב, מומלץ לא להסתמך על המלצות שאתם מקבלים מאנשים לא מוכרים ברשתות החברתיות. הסתמכו רק על המלצות שהמקור שלהן רציני ומהימן, כשאתם מכירים את הממליצים ויודעים בדיוק עד כמה הם אמינים וראיתם את התוצאות.  בעניין זה חשוב לציין כי לא מעט אנשים שמתכוננים לעבור ניתוח פלסטי, נוטים להסתיר זאת מחברים ומכרים מטעמי בושה “ובשביל מה שכולם ידעו”, ובכך הם מפסידים מעגל ממליצים חשוב. עדיף להתגבר על הבושה לטובת הסיכוי שתקבלו מידע מהימן. לעיתים תתפלאו לגלות בין מכריכם כאלה שעברו בעצמם ניתוחים דומים, ועד הרגע ששאלתם הם לא חשפו זאת ולא שיתפו אתכם.

כיצד התקשורת שלכם עם המנתח הפלסטי? 

וודאו האם נוצרה תקשורת וכימיה ביניכם לבין המנתח הפלסטי? חשוב מאוד שתהיה כימיה ותקשורת עם המנתח. הכוונה אינה ליחסים חבריים ואיש לא מצפה שתצאו עם המנתח לבילוי. הכוונה היא להרגיש עם הפלסטיקאי בנוח ולחוש חופשיים לתקשר אתו ולשאול אותו כל שאלה שעולה בראשכם לפני הניתוח וגם אחריו. צריך לוודא שמדובר במנתח פלסטי שיודע לתת שירות, שמספק הסברים מפורטים וברורים על כל מה שקשור לטיפול או לניתוח.  ניתוח פלסטי הוא מהלך מאתגר נפשית ופיזית עבור המנותח, לפיכך מלאכתו של המנתח אינה יכולה להסתכם בביצוע ההליך הכירורגי בלבד.

מה הזמינות של המנתח הפלסטי לביצוע הניתוח  הפלסטי ולאחריו?

ודאו שהמנתח הפלסטי יהיה זמין עבורכם גם אחרי ביצוע הניתוח – מנתחים פלסטיים כמו רופאים רבים אחרים הם אנשים עסוקים ובני אדם רגילים, שנוסעים לחו”ל לכנסים או לחופשות פרטיות. בהתאם לכך, חשוב שבבחירת מנתח פלסטי תבדקו אם הוא יהיה זמין עבורכם גם בתקופה שלאחר הניתוח, אם הוא נוסע לחו”ל ואם כן – האם יוכל לתת מענה טלפוני, האם יש מי שייתן במקומו מענה טיפולי בהעדרו וכו’. הליווי הצמוד  של הרופא המנתח  הפלסטי והשירות האישי והאדיב הם חלק חשוב מכל ההליך, והם צריכים להתקיים גם לאורך התקופה שלאחר הניתוח, ככל שהמצב הרפואי יידרש. 

היכן מבוצע הניתוח הפלסטי?

חשוב שהמטופל או המטופלת העומדים לעבור ניתוח  יבדקו היכן נערך הניתוח הרפואי? האם נערך בבית חולים פרטי ? מה שם בית החולים? האם הניתוח נעשב בקליניקה רפואית? חשוב לבדוק האם הקליניקה מאושרת לניתוחים פלסטיים על ידי משרד הבריאות? לאישור משרד הבריאות יש חשיבות רבה, וחשוב שתשימו לב לכך. חשוב לבדוק אם חדר הניתוח כלול ברשימת חדרי הניתוח הפרטיים שמאושרים לניתוחים פלסטיים. יש אפשרות לבדוק את חדר הניתוח וחדר ההתאוששות  בו אתם אמורים להיות מנותחים ובדיקת  האפשרויות כאשר יש סיבוך בניתוח . חדרי הניתוח חייבים להיות ברישיון משרד הבריאות נקיים ומסודרים.

האם הניתוח הפלסטי  נערך בהרדמה מלאה או  הרדמה חלקית/מקומית?

מדובר בסוגייה בה מתלבטים אנשים רבים לפני שמחליטים על ניתוח. חשוב לשמוע מה המנתח ממליץ עבורכם לניתוח אותו אתו  עומדים לעבור. האם נדרשת הרדמה מקומית או כללית. בדקו עם עצמכם איך תרגישו נוח יותר בניתוח עם הרדמה מלאה או הרדמה חלקית/מקומית. מומלץ להעלות את סוגיית ההרדמה  ביעוץ הרפואי עם הרופא המנתח, לוודא שאתם תמימי דעים  לגבי סוג ההרדמה שתבוצע. במידה והוחלט על הרדמה כללית חשוב לברר מי המרדים שיערוך את ההרדמה הכללית, האם תוכלו לבחור מרדים מבין כמה אפשרויות, האם  המרדים עובד בבית חולים וכמובן מה ניסיונו בהרדמה.

טופס הסכמה לניתוח פלסטי

בטופס ההסכמה לקראת הניתוח כתובים כל הסיבוכים האמורים להיות כתוצאה מהניתוח. בקשו מהכירורג הפלסטי  לקרוא את טופס ההסכמה לניתוח שאותו אתם מתכוונים לעבור, לפני שאתם מחליטים על הניתוח. התייעצו ובקשו הסבר מהמנתח הפלסטי בעת קריאת הטופס, חשוב שתבינו את כל ההשלכות הרפואיות והסיבוכים העשויים להיות כתוצאה מהניתוח. קריאה של טופס ההסכמה לניתוח בלחץ תקשה על קבלת החלטה רציונלית לגבי הניתוח ותייצר קונפלקטים מיותרים.

תיקון לניתוח הפלסטי שבוצע

בכללי בניתוחים שונים לעיתים  יש צורך לתיקון  הניתוח, לא תמיד הכול מסתדר בניתוח הראשון. לעיתים לאחר הניתוח הפלסטי יש צורך בתיקון הניתוח הפלסטי. על כן חשוב לברר זאת עם הרופא הכירורג הפלסטי  בעת היעוץ הרפואי  יש לשאול את המנתח הפלסטי באיזה מצבים נערך הניתוח לתיקון? מה מחירו של ניתוח תיקון? האם אתם אמורים לשלם על הניתוח לתיקון מחיר מלא?, או שתשלמו במידה ויבוצע ניתוח חוזר רק את מחיר חדר הניתוח? מומלץ לברר את כל הפרטים על  הניתוח וניתוח התיקון  לפני שמחליטים על ניתוח הפלסטי.

מה מחיר הניתוח הפלסטי?

ניתוחים וטיפולים פלסטיים ממוקמים על טווח מחירים רחב. לרוב, מחיר הניתוח הוא גם פונקציה ומותנה במוניטין של המנתח, הן של הרופא והן של  בית החולים ו/או המרכז הרפואי בו הניתוח מבוצע. בוודאי של איכות הציוד והחומרים שבהם עושים שימוש בניתוח. מחיר נמוך  משמעותית של עלות הניתוח, בהחלט מעלה חשד, למרות שגם מחיר מאוד גבוה הוא לא ערובה להצלחת הניתוח הפלסטי. לבדוק את תנאי חדר הניתוח – חדרי הניתוח חייבים להיות נקיים ומסודרים וברשיון משרד הבריאות. מומלץ לעשות סיור בחדרי הניתוח ובחדרי ההתאוששות ולבדוק מהו הגיבוי הרפואי במקרה של סיבוכים. מרדימים: זהו מקצוע בפני עצמו, בעל חשיבות קריטית למהלך תקין של הניתוח. לכן, יש לוודא שבמקום עובד צוות מרדימים מוסמך ומיומן.

בדקו  את מקצועיות צוות המרפאה המלווה את הניתוחים הפלסטיים

כאשר אתם עוברים ניתוח פלסטי ואסתטי, יש חשיבות גדולה להכיר ולבדוק את רמת המקצועיות והשרות של צוות המרפאה שמלווה אותכם בתהליך ההכנה לניתוח הפלסטי וההחלמה ממנו, יש להכיר את הצוות הרפואי שילווה אותכם ביום הניתוח לפני ובתהליך ההחלמה מהניתוח האסתטי והפלסטי. ההכנה לניתוח הפלסטי, משמעותית מאוד עבור המנותחים, מקנה ביטחון בהתמודדות עם ההתרגשות והחרדה ביום האשפוז והניתוח עצמו. מקצועיות צוות המרפאה מאפשרת, התאוששות קלה יותר מהניתוח הפלסטי וחוויה מרגיעה ובטוחה יותר ביום הניתוח ולאחריו. יש חשיבות שהמטופלים ישמעו מצוות המרפאה, מה הם עומדים לעבור ומה הם ההנחיות הרפואיות לפני הניתוח הפלסטי. בהמשך צוות המרפאה, פוגש אות המנותחים בבוקר הניתוח קולט אותם בבית החולים בו עוברים את הניתוח הפלסטי. צוות המרפאה הפלסטית זמין ומלווה אות המטופלים לפני  ואחרי הניתוח הפלסטי. חשוב מאוד שתבדקו שיש לכם מענה רפואי, שרותי, חם, רגיש, אמין מחויב ואנושי מצוות המרפאה, המלווה אותכם מהייעוץ הרפואי, ההכנה לקראת הניתוח ועד לסיומו לרבות בתקופת ההחלמה מהניתוח הפלסטי.

ד”ר אבנר בן שושן מנתח פלסטי

ד”ר אבנר בן שושן, מומחה בכירורגיה פלסטית ומיקרו-כירורגיה של ניתוחי פנים, ניתוחי חזה, ניתוחים לעיצוב הגוף וטיפולים אסתטיים לא ניתוחיים. ד”ר אבנר בן שושן כירורג פלסטי מומחה, בעל שם בארץ ובעולם, ערך אלפי ניתוחים  פלסטיים מוצלחים. לד”ר בן שושן קליניקה בתל אביב- רמת אביב, רעננה ואשדוד. ד”ר בן שושן  אבנר, עורך ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בשיטות מתקדמות עם המכשור הרפואי  המתקדם ביותר. ד”ר בן שושן אבנר  ממשיך ללמוד ולהשתלם כל הזמן בכנסים בחול ובארץ בתחום הניתוחים הפלסטיים לפנים. ד”ר בן שושן אבנר מנתח פלסטי מקצועי המעניק למטופלות, שרות אדיב ויחס אישי.

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן