ניתוחים פלסטיים

מהם היתרונות של ניתוחים פלסטיים?

נשים וגברים רבים חולמים לשדרג את  מראה הפנים, הגוף לבלום את ההזדקנות של עור הפנים, וצניחת האברים בגוף לשנות ולהתחדש. הגיל מייצר שינויים אסתטיים בעור הפנים ובגוף  שנוצרים עם ההתקדמות השנים. גם עישון ותזונה לא מאוזנת – מהווים גורמי סיכון המשפיעים על עור הפנים והגוף. העור בפנים, סביב העיניים והגוף מזדקן ונעשה רפוי, והתוצאה היא מראה עייף, כבד ומבוגר. העלייה בגיל ההזדקנות גורמים למראה אסתטי נפול הגורם פעמים רבות לחוסר ביטחון ופגיעה בדימוי הגוף. היום יותר מתמיד הביטוי לאיכות החיים ולרמת החיים בה אנו מצויים בעידן המודרני מאפשרת לנו לשדרג את הנראות שלנו. ההתפתחות הטכנולוגית ושיטות הניתוח המתקדמות, לרבות ההרדמה מאפשרים לערוך מגוון ניתוחים פלסטיים לעיצוב הפנים והגוף המבוצעים על ידי מנתחים כירורגים פלסטיים לפנים ולעיצוב הגוף.

הפופולריות של ניתוחים פלסטיים הולכת וגדלה

תחום הניתוחים הפלסטיים הפך זה מכבר לתחום מקובל ומבוקש על ידי נשים וגברים כאחד, בכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסייה. פופולריות של ניתוחים פלסטיים שהולכת וגדלה בשנים האחרונות, נובעת מההשפעה החיובית העצומה של תוצאותיהם, הניכרת בכל תחומי החיים של האדם. היתרון המשמעותי שמוביל אנשים רבים לביצוע ניתוחים פלסטיים הוא ללא ספק שיפור המראה. כך לדוגמה, אישה שמבצעת ניתוח מתיחת בטן לאחר שהלידות פגעו במראה האסתטי של בטנה והפכו אותה למקומטת או רופפת, אישה אחרת שמעוניינת בהגדלת חזה כדי לקבל מראה גוף נשי יותר, ילד עם אוזניים בולטות שסובל מהצקות והעלבות של החברה ועובר ניתוח להצמדת אוזניים שפותר את הבעיה  וכיו”ב. האפקט של ניתוח פלסטי עם זאת אינו מסתכם רק באף יפה יותר, חזה זקוף יותר, בטן שטוחה או פנים צעירות יותר, אלא גם בהגדלת הביטחון העצמי ובשיפור הדימוי העצמי. ניתוח פלסטי מוצלח, שמשתקף במראה יפה וטבעי, נותן את אותותיו גם במישור הרגשי ובכל שפת הגוף, ומכאן הוא משפיע גם על כל התנהלות האדם, העצמתו והצלחתו בחיים. בנוסף, ישנם מקרים בהם ניתוחים פלסטיים תורמים לשיפור הבריאות. כך לדוגמה, ניתוח להקטנת חזה עשוי להקל משמעותית על אישה בעלת חזה גדול שסובלת כתוצאה מכך מכאבי גב וכתפיים ובעיות ביציבה, ניתוח פלסטי באף שתורם גם להפחתת דלקות בסינוסים ועוד.

מגוון סוגים של ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הנעשים לצורך אסתטי מיועדים לכל אישה וגבר המעוניינים בשיפור כלשהו במראה החיצוני של פניהם או גופם. כאמור, אנשים רבים סובלים מחוסר ביטחון ומדימוי עצמי נמוך כתוצאה מחוסר שביעות רצונם מפרט אחד או יותר במראה החיצוני שלהם. הצורך בניתוח פלסטי אינו נובע בהכרח מטעמים אובייקטיביים או רפואיים אלא בעיקר מהצורך הסובייקטיבי של האדם המחליט על ניתוח. בין אם מדובר בחזה קטן, אף גדול, בטן נפולה או קמטים בפנים – יש כאלה שחיים עם העניין בשלום, ויש כאלה הרואים בכך פגם ומכשלה שמשפיעים על כל התנהלותם ותחושותיהם בחיים.  לפיכך, ניתוח פלסטי מיועד לכל מי שמעוניין בביצועו ואשר בריאותו מאפשרת זאת, בכפוף לאישור המנתח הפלסטי.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף מיועדים למטופלים שאינם מרוצים ממראה גופם. לנשים לאחר הריונות מרובים. ללקוחות שהפחיתו קילוגרמים רבים כתוצאה משינוי תזונתי או ניתוח לקיצור קיבה ולאחר מכן נותרו על גופם עודפי שומן ועור המקשים עליהם לתפקד או היוצרים הרגשה אסתטית לא נוחה ועוד. בין הניתוחים הפלסטיים העיקריים לעיצוב הגוף נמנים:

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הבטן 

נועדו לעיצוב מראה הבטן והפיכתה לחלקה ושטוחה על ידי סילוק עודפי עור ושומן. ניתוחי שאיבת שומן – מתאימים לעיצוב אזורי גוף שאינם מתיישבים בהרמוניה עם שאר הגוף. ניתוחים פלסטיים לעיצוב ומתיחת הירכיים – מסייעים להיפרד מעודפי עור ושומן מיותרים המרוכזים באזור הירכיים (לעיתים כתוצאה מירידה גדולה במשקל) ולהדק את העור ליצירת מראה מתוח. ניתוחים פלסטיים לעיצוב זרועות  – מיועדים להסרת החלקים המדולדלים “שנופלים” מהזרועות. ניתוחים לעיצוב הישבן, הפכו  לניתוחים מבוקשים במיוחד בשנים האחרונות על ידי נשים המעוניינות בישבן ברזילאי, עגול, סקסי ומוצק.

החלמה מניתוח פלסטי לעיצוב הגוף

קיימים מגוון של ניתוחים פלסטיים המיועדים לעיצוב וחיטוב הגוף. בהתאם לכך, כל ניתוח כרוך בתהליך החלמה שונה על פי סוגו וכן בהתייחס לאדם הספציפי העובר אותו. עם זאת, אין ספק כי ההתקדמות הרפואית, המדעית והטכנולוגית תורמת גם לטכניקות ניתוחיות מתקדמות. כל זאת משפיע על תהליך ההחלמה בניתוחים לעיצוב הגוף והופכת את ההחלמה למהירה יותר והרבה פחות  מורכבת מאשר בעבר. הדבר נובע ישירות מכך שהניתוחים עצמם מבוצעים בתנאים נוחים יותר. כך למשל, חלק מהניתוחים  הפלסטיים לעיצוב הגוף נעשים תחת הרדמה חלקית ובהתאם לכך ההתאוששות מהם מהירה ולרוב אפילו לא נדרש אשפוז. מאידך, ישנם ניתוחים פלסטיים מורכבים יותר שדורשים אשפוז והשגחה בבית החולים. כל מטופל ומטופלת שעוברים ניתוח לעיצוב הגוף אצל ד”ר בן שושן אבנר, זוכים ליחס אישי והסבר מפורט. ההסבר כולל התייחסות לתקופת ההחלמה – מהו זמן ההחלמה הצפוי, איך צריך להתנהל במהלכו, איזה תרופות יש ליטול, מתי צריך להגיע למעקב אצל הרופא, מתי אפשר לשוב לעבודה, מתי אפשר לחזור לפעילות ספורטיבית ועוד. ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף כוללים בין השאר, ניתוח מתיחת בטן, ניתוח שאיבת שומן, ניתוח לעיצוב הירכיים, ניתוח לעיצוב הזרועות, ניתוח לעיצוב הישבן.

ניתוח פלסטי למתיחת בטן

בטן רפויה ועודפי עור כאלה ואחרים שכיחה עם הגיל אצל נשים וגברים  שירדו במשקל בצורה משמעותית וכמו כן אצל נשים שעור בטנן נעשה רופס ומתוח כתוצאה מהריונות. רבים חושבים כי אימון לשרירי הבטן יוכלו לעצב בטן יפה ומתוחה,  אך סברה זו איננה נכונה. עבור  נשים וגברים הסובלים מבטן רפויה ועודפי עור  בבטן הפתרון היחיד והנכון ביותר עבורם הוא ניתוח מתיחת בטן. אימון וחיזוק שרירי הבטן הממוקמים מתחת לעור הרפוי כלל לא יראו ויבואו לידי ביטוי. להבדיל ניתוח מתיחת בטן על ידי כירורג פלסטי  מקצועי ואיכותי שתוצאותיו יהיו מראה בטן חטובה ורעננה. מאידך חשוב לציין כי ניתוח מתיחת בטן אינו תחליף לפעילות אירובית או כל פעילות ספורטיבית אחרת ואינו תחליף לשמירה על תזונה נכונה ובריאה. לפני ביצוע ניתוח מתיחת בטן, יש צורך   להתייעץ עם הכירורג הפלסטי המנתח, המומחה ובעל ניסיון בניתוחי מתיחת בטן. הרופא הכירורג הפלסטי יבדוק את מידת ההתאמה של האנשים המיועדים לניתוח ייחודי זה. חשוב מאוד  שהמנותח/ת  לפני ביצוע ניתוח הבטן יגיעו למשקל יציב, הניתוח איננו תחליף לירידה במשקל. כמו כן לפני ניתוח מתיחת בטן הרופא המנתח יבקש מהמטופלים לעבור סידרה של בדיקות דם, בדיקת אק”ג, בדיקת ריאות ועוד. היות וניתוח למתיחת בטן נערך בהרדמה מלאה, יתבקשו המנותחים להיפגש עם המרדים שיתשאל ויבדוק אותם ויעבור על הבדיקות הרפואיות שערכו. כמו כן יתבקש המנותח להיות בצום של שמונה שעות לפני הניתוח .

ניתוחים פלסטיים למתיחת ירכיים

ניתוח לעיצוב וירכיים  הנו ניתוח פלסטי המיועד למתיחת הירכיים, הנערך על ידי מנתח פלסטי תוך  הרחקת  עודפי העור מכל ירך, במטרה לעצב ולהדק את העור הנותר. ניתוח עיצוב ומתיחת ירכיים מיועד  למטופלים המעוניינים לעצב את הירכיים תוך הרחקת עודפי העור והשומן מהאזור. עור עודף בדרך כלל נוצר בעקבות העלייה בגיל, ולאחר ירידה משמעותית במשקל.  עם הגיל והשנים ובמצבים של עליה וירידה קיצונית במשקל העור של הירכיים מאבד מגמישותו והופך למדלדל ורפוי בצורה שאיננה אסתטית. כמו כן לעודפי עור בירכיים עשויה להיות משמעות בריאותית, כפלים אלו בירכיים משתפשפים  בעת הליכה וגורמים לפצעים וכאב במקום. ניתוח  עיצוב ירכיים נערך על ידי מנתח פלסטי מומחה בעיצוב ירכיים ומאפשר למטופלים שעוברים אותו לרדת במידת ההקיף ולעצב את הירך. כדי לשמור על תוצאות הניתוח לעיצוב ירכיים יש לשמור על משקל גוף מאוזן ולא לעלות או לרדת דרסטית במשקל ולהיות במשקל יציב טרום הניתוח.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הישבן

ניתוח לעיצוב  הישבן  נערך על ידי מנתח פלסטי מומחה ומתאים למי שרוצה ישבן מעוצב יותר, או ישבן גדול יותר מימה שיש לה. ניתוח לעיצוב הישבן מיועד למטופלות בעלות ישבן שטוח או עקב בעיה מולדת של ישבן לא מפותח, או  במצבים של ישבן גדול או ישבן נפול. נפילה של הישבן נוצרת, מסיבות  שונות ומגוונות כגון: או עקב העלייה בגיל ובמצבים של שינויים משמעותיים ומהירים במשקל יש התדלדלות של השרירים ונוצרת ירידה בנפח. ניתוח לעיצוב הישבן מתאים למי שמעוניינת בישבן מעוצב, עגול ומורם. השיטות המקובלות והנפוצות ביותר לעיצוב ישבן הנן: שאיבת שומן עודף ועיצוב הישבן, הזרקות שומן- ישבן ברזילאי, השומן נלקח מחלק אחר בגוף ומוזרק לאזור העכוז, ניתוח לעיצוב הישבן בו מוחדרים שתלי סיליקון לישבן, שיטת מיקרוליין- הזרקות של חומצה היאלורנית לישבן. בפגישת היעוץ עם המנתח הפלסטי המומחה בניתוח לעיצוב הישבן, נערכת בדיקה רפואית  ומותאמת לכל אישה שיטת הטיפול או הניתוח המתאימה לעיצוב הישבן.

ניתוח פלסטי למתיחת  זרועות

ניתוח לעיצוב זרועות מיועד לנשים וגברים שסובלים מעור עודף  בזרועות הידיים שלא ניתן לעיצוב וחיטוב על ידי התעמלות ודיאטה. עודפי העור בזרועות נוצרים, בדרך כלל בשל השפעות הגיל, לאחר ירידה  משמעותית במשקל. במצב של ירידה משמעותית  במשקל העור אינו מתאים את עצמו למידות הגוף ונשאר פעמים רבות מדולדל ותלוי על הזרועות. ניתוח עיצוב זרועות מתאים  לאנשים השומרים על משקל גוף יציב לאורך זמן ושאינם מתכוונים לעלות במשקל. עור מדולדל בזרועות גורם לבעיות בריאותיות כגון פטריות ושפשפות, ריח רע עקב זיעה בכפלים ולבעיות אסתטיות המצריכות כיסוי של הזרועות בקיץ הישראלי. ניתוח עיצוב זרועות הנו  פתרון מצוין כדי להסיר עודפי עור לעצוב את  הזרועות, ניתן לרדת באמצעות ניתוח זה במידה של אחת ושתיים בהיקף  הזרועות. ראשית נערכת פגישת הכרות עם המנתח הפלסטי המומחה בניתוח לעיצוב הזרועות, העורך בדיקה רפואית והתאמה לניתוח המבוקש לעיצוב הזרועות. במידה והמטופלים נמצאו מתאימים, המנתח הפלסטי מסביר על הניתוח ועורך תיאום ציפיות עם המטופלים.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב החזה

המראה והמבנה של החזה הנשי הוא מרכיב חשוב בהרגשה היומיומית ובדימוי העצמי של האישה. לפעמים הסיבה היא מפני שמלכתחילה החזה היה גדול מדי למידותיה או קטן מדי  ולא משמעותי ולפעמים הסיבה היא  שהנערה נולדה עם בעיה מולדת שהשד לא התפתח כגון חזה טובולארי. ישנם מצבים שהחזה שינה את צורתו היפה בעקבות הריונות, הנקות, או שינוי במשקל, או העלייה בגיל.  תחום נוסף בניתוחים הפלסטיים לעיצוב החזה הנו  שחזורי שד בעקבות מחלת הסרטן. אחרון חביב בתחום הניתוחים הפלסטיים הם גברים בעלי חזה נשי- גינקומסטיה המעוניינים בעיצוב חזה גברי. כיום תחום הכירורגיה הפלסטית התפתח מאוד ומאפשר לנשים ולגברים  לקבל את עיצוב החזה המתאים להם.

מגוון ניתוחים פלסטים לחזה

ניתוחי חזה כוללים מגוון סוגים של ניתוחים כגון: ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה, ניתוחי הקטנת חזה וניתוחים פלסטיים להרמת חזה, ניתוחים פלסטים להרמה והגדלה של החזה גם יחד, ניתוחים פלסטיים במצבים של חוסר סימטריה בשד, ניתוחים פלסטיים במצבים של חזה טובולארי-צינורי, ניתוחי חזה במצב של פיטמה שקועה, ניתוחים לשחזור שד במצבים של כריתה מניעתית ושחזור שד, שחזורי שד אונקופלסטים, שחזור שד על ידי הזרקת שומן, על ידי מותחן או שתל קבוע, שחזור שד באמצעות רקמות הגוף שחזור פיטמה.

סרטון ניתוחים פלסטיים

מתי מומלץ לבצע ניתוחים פלסטים – ד”ר אבנר בן שושן מנתח פלסטי בכיר

מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח חזה  לנשים והאם יש גיל מומלץ?

התשובה הנה שאין גיל מומלץ לניתוחי חזה, אך יש גיל שממנו אפשר להתחיל. מבחינת המוכנות הפיזית של הגוף, נערות בריאות מגיל 17 כבר יכולות לעבור ניתוח פלסטי בחזה, מכיוון שמדובר בגיל שבו השד גיבש את המבנה שלו. עם זאת, מעבר למוכנות הפיזית יש לבחון גם את המוכנות הנפשית של המטופלת. צריך לבדוק מה המניע שלה לביצוע ניתוח החזה, מדוע היא מעוניינת בשינוי ובניתוח חזה, האם היא מתאימה לניתוח חזה בשלב זה של חייה, והאם היא מודעת למשמעותו ולהשלכותיו. תפקידו של הרופא הכירורג האסתטי אינו רק לנתח את החזה אלא בראש ובראשונה לנתח את המצב והנתונים מכל ההיבטים. אם הנערה/האישה עברה את גיל 17 והיא מוכנה לניתוח חזה מבחינה פיזית ורגשית – זהו הגיל וזהו הרגע המומלץ.

ניתוחי שד לגברים – גינקומסטיה

בנוסף למגוון הרחב של ניתוחים פלסטיים, ניתוח הקטנת חזה לגברים- גניקומסטיה Gynecomastia –  המכונה שד נשי. הניתוח נועד למקרה שבו נוצרה התפתחות חריגה של רקמת שד אצל גברים. התפתחות זו גורמת לגדילת חזה לא אסתטי ולא פרופורציונלי לשאר חלקי הגוף של הגבר. מטרת הניתוח היא ליצור חזה אסתטי ושטוח. ההחלמה לאחר הניתוח היא יחסית מהירה

ניתוחים פלסטיים לפנים

ישנם מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, שיעזרו לפנים שלנו להיראות נפלא. ניתוחים פלסטיים לפנים ולצוואר מיועדים לשפר את מראה הפנים על ידי תיקון ההשפעות המזיקות של קרינת השמש, הגיל, נטייה גנטית והשפעות נוספות על הרקמות העמוקות של הפנים. הקפדה על הליך ניתוח מקצועי ועדין והתאמתו לרקמת העור והקנטורים הטבעיים של המטופל/ת מונעת תופעה של מראה פנים שאינו טבעי, מתוח ובובתי מדי. ניתוחים פלסטיים לפנים כוללים ניתוחים למתיחת עור הפנים, ניתוחים פלסטיים להרמת העפעפיים, ניתוחים פלסטיים להרמת הגבות, ניתוחים פלסטיים לצוואר, ניתוחים פלסטיים להצמדת האוזניים ועוד.

האם ניתן לקבל מראה צעיר וטבעי אחרי ניתוח פנים?

הרעיון של ניתוח פלסטי לפנים הוא שיפור של מראה הפנים בהתאמה לגיל – רק כך יתקבל מראה טבעי, שממילא גם יעלים חלק מסימני ההתבגרות של העור. עם זאת , חשוב להבין כי אין שום דרך, גם לא על ידי ניתוח או הזרקה, להפוך פנים של גבר או אישה בני 70 לפנים של נער או נערה בני 18 – זה לבטח לא ייראה טבעי.  מאידך, אפשר בהחלט לקבל מראה טבעי וצעיר יותר אחרי ניתוח הפנים אם הוא יבוצע בצורה מוצלחת. לשם כך, יש לבחון היטב איזה שינויים חלו עם הזמן בפנים ספציפיות, ובמסגרת הניתוח להשיב להן חלק מהמראה המקורי שלהן. כל הפרזה או הגזמה בשינוי עלולה ליצור מראה בלתי טבעי, לכן מנתח מנוסה יעשה כל שניתן על מנת לספק את רצון המטופל ולהשיב לפנים את החיות והחיוניות – בצורה העדינה והטבעית ביותר. במסגרת ניתוחי הפנים  נערכים הניתוחים הבאים: ניתוח פלסטי לפנים ולצוואר, ניתוח פלסטי להרמת גבות, ניתוח פלסטי להרמת עפעפיים,ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, ניתוח אף

ניתוחים פלסטיים להרמת גבות

בשנים האחרונות ישנה התייחסות רבה למראה גבות הפנים כחלק חשוב מהאסתטיקה של הפנים. כיום כבר מבינים שלגבות יש תפקיד מאוד חשוב בהבעת הפנים שלנו ויצירת מסגרת לעיניים. כאשר מבנה הגבות אינו מחמיא לפנים, כאשר הגבות צונחות עם הזמן ונראות שקועות ונפולות, הדבר משפיע על כל מראה הפנים. הפנים נראות עייפות, מבוגרות ובעלות מראה כועס. הניתוחים פלסטיים להרמת גבות, מצד אחד נחשבים לפשוטים יחסית, ומצד שני משיגים בעזרתם תוצאות מעולות. במהלך הניתוח, המנתח הפלסטי . מדובר בניתוח קל יחסית, במהלכו המנתח מקצר את השריר בין הגבה לרקה מסיר עודפים של עור מסביב לגבה ומרים את הגבות לגובה הרצוי בהתאם לתכנון שנעשה מראש עם המטופלת. ניתוח הרמת גבות משפר בצורה משמעותית את הבעת הפנים מבלי לפגוע במראה הטבעי, גורם לעיניים להיראות פתוחות יותר, מסייע להעלמה וטשטוש של קמטים באזור העיניים והמצח, ומעניק לפנים מראה רענן, חי וצעיר יותר.

ניתוחים פלסטיים לפיסול האף

מטרת הניתוח הפלסטי לפיסול האף היא ליצור שינוי אסתטי של האף ולשינוי בפרופורציה בין האף לשאר חלקי הפנים, לכן ניתוחי אף נחשבים לפיסול בתחום הרפואה הפלסטית. ד”ר בן שושן הנו מנתח פלסטי בעל ניסיון רב ומומחיותו בתחום מגבירה את אחוזי ההצלחה של הניתוח. בפגישת הייעוץ יש התייחסות למראה האף שיתקבל לאחר הניתוח. נערך תיאום ציפיות בין המטופל/ת לרופא שהוא דבר הכרחי בניתוח אף. ד”ר בן שושן אבנר מתייחס לפרמטרים השונים שישפיעו על ניתוח האף, כמו, מבנה האף, סוג עור הפנים והצורך בהתאמה של האף לשאר חלקי הפנים, המצח, הסנטר והמרחק בין השפה העליונה לשורש האף.בהתאם לפרמטרים אלו יוחלט על סוג הניתוח והתוצאה שתתקבל.

האם ניתן להפוך כל אף לאף סולד?

ראשית, התשובה היא כן, שכן בניתוח פלסטי לפיסול האף, הרופא יכול לעצב את צורת האף לכל תוצאה רצויה. עם זאת, השאלה החשובה יותר היא: האם זה נכון להפוך כל אף לאף סולד? אף סולד מהווה אמנם משאת נפש של אנשים רבים, שכן הוא מסמל אידיאל יופי, אך לא מן ההכרח שהוא מתאים לכל פנים. המטרה של ניתוח פלסטי לפיסול האף הינה להתאים את האף החדש לפנים בצורה שישתלב בהן באופן הטבעי וההרמוני ביותר. אף סולד יכול להיות יפה בפני עצמו, אך אם אינו מתאים לפנים, התוצאה הסופית לא תהיה יפה. לפיכך, בפגישה המקדימה עם הרופא, יינתן ייעוץ שייגע גם בסוגיה זו. אם ד”ר בן שושן סבור שאף סולד לא יתאים לפני המטופל או המטופלת המעוניינים בו, הוא יבהיר את הסוגייה ויציג את האלטרנטיבות המיטביות.

ד”ר אבנר בן שושן אבנר מנתח פלסטי בכיר

מנתח פלסטי בכיר המומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה. בפגישה עם ד”ר אבנר בן שושן, הרופא והמטופלים דנים  של המטופל מהתוצאות של הניתוח הפלסטי ומוסבר תהליך הטיפול הקשור בניתוח. לפני הניתוח ניתן המידע על הסיכונים האפשריים כתוצאה מהניתוח ומידע מפורט אודות תהליך ההחלמה.הודות לאלפי ניתוחים שבוצעו בהצלחה, נחשב כיום ד”ר בן שושן אבנר לפלסטיקאי מומחה בעל שם בישראל ובצרפת. ד”ר אבנר בן שושן אבנר כירורג פלסטי ישמח לטפל גם בך באופן מעמיק ויסודי – החל מהבנת הצורך, דרך התכנון והטיפולים הנדרשים ועד לליווי המקצועי לאורך כל תקופת ההחלמה. הנך מוזמן/ת ליצור עמנו קשר לתאום פגישה לקבלת חוות דעת מקצועית והמלצה לגבי אופן הטיפול האופטימאלי המתאים לך.