Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

ניתוח הגדלת חזה

למי מיועד ניתוח הגדלת חזה?

נשים מזהות את מראה וגודל השדיים כסמל לנשיות ועל כן הגדלת חזה הנו הניתוח הנפוץ ביותר בעולם בתחום הניתוחים הפלסטיים. נשים רבות מעידות כי השינוי שנגרם בעקבות הניתוח להגדלת חזה תרם לנראות לביטחון העצמי ולדימוי הגופני שלהן. מחקרים רבים בתחום מעידים שככל שהדימוי הגופני והעצמי גבוה יותר בקרב נשים  הוא מסייע להצלחתן בחיים הן בהיבט הזוגי והן במישור המקצועי. ניתוח להגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים שהשינוי בו ניכר לעין מבחינה אסתטית הוא משפיע על הנראות הכוללת של האישה. חשוב לציין שאחוזי ההצלחה בניתוחים להגדלת חזה גבוהים במיוחד ולשביעות רצונן של מרבית מנותחות.

ניתוח  הגדלת חזה הנו ניתוח פלסטי שמטרתו להגדיל את החזה של נשים, למי שמעוניינת בנפח חזה גדול, ניתוח הגדלת חזה יעניק לך חזה כפי שחלמת, ניתוח החזה מיועד לנשים עם שינויים פיזיולוגים  : כאשר יש אי סימטריה של השדיים, נפילת שדיים לאחר הריונות והנקות, לאחר ירידה חדה במשקל, בעקבות העלייה בגיל. כמו כן ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים עם קשיים פסיכולוגים וחברתיים הכוללים: דימוי גוף נמוך, חוסר ביטחון עצמי בעקבות חזה שטוח. מחקרים מראים  שניתוח להגדלת חזה משפיע  לחיוב על הדימוי העצמי, תחושת הביטחון והערך  העצמי של כל אישה שעוברת את הניתוח ומשפר את איכות חייהן .

מאיזה גיל אפשר לעבור הגדלת חזה?

ניתן לערוך ניתוח להגדלת החזה לאחר גיל 17 כאשר השדיים מסיימים את התפתחותם, לאחר תום גיל ההתבגרות. אבל במקרה כזה חשוב  להתייעץ עם הרופא הפלסטי ולקחת בחשבון הריונות עתידיים, הנקה, שינויים הורמונאליים, הזדקנות וכדומה שיכולים לשנות את גודל השד ולפעמים אף להעלות את הצורך בניתוח הגדלה חוזר.

מה ידוע על שתלי הסיליקון להגדלת חזה?

בעקבות הסערה הציבורית שנוצרה סביב שקיות הסיליקון מהדגם הישן (שקיות מהדור השני), פיתחו את הדור העכשווי העומד בתקנים מחמירים ובטיחותו גבוהה. בשקיות מודרניות אלו סכנת הדליפה פחתה מאד ובעצם אינה קיימת. ארגוני הבריאות בעולם כולו מכירים היום בעובדה ששתל סיליקון אינו מזיק לגוף ואינו מהווה סיכון לחלות בסרטן השד. משרד הבריאות הישראלי הכיר באישורו של משרד הבריאות האמריקני שאין כל קשר בין סרטן השד ובין הכנסת שתל סיליקון לחזה. יש לשים לב כי הדבר אינו תקף כשמדובר בהזרקת חומרים באופן ישיר לתוך השד: סיליקון, שומן, מי מלח או כל חומר אחר הזרקת חומרים לשד הנה הרסנית ובלתי הפיכות שיטה זו אינה מומלצת להגדלת חזה.

מהם שתלי הסיליקון בשימוש בניתוח להגדלת חזה?

בניתוח הגדלת חזה הכירורג הפלסטי  בוחר את השתלים בהתאם לשיקול דעתו המקצועית ובהתאם לתוצאות שהמטופלת מעוניינת לקבל. כיום משתמשים בניתוחי  הגדלת חזה בשתלי סיליקון ג’ל  בלבד.   הסיבה לכך הנה שמבחינה אסתטית התוצאה של שתלי סילקון ג’יל היא והדומה ביותר למראה השד הטבעי. גודלם של  שתלי הסיליקון מגיעים במספר אפשרויות  צמיגות הג’ל שונה מאחד לשני וכן המעטפת משתנה. ביעוץ הרפואי, הכירורג הפלסטי יסביר למטופלת על ההבדלים בין השתלים. קיימים שתלי סיליקון בעל מבנה עגול עם פרופיל גבוה, כאשר המילוי של שתל זה הנו בחלקו העליון של השד והוא ואינו דומה בנראות לחזה טבעי ודומה מאוד לעיצוב בחזיות פוש-אפ. קיימים שתלים בעלי מבנה עגול עם  פרופיל נמוך, מבנה השתל עגול כולל מילוי רך, הוא בולט הרבה פחות בחלקו העליון ויורד ברכות כלפי מטה, שתל זה מתאים למי שרוצה מראה מלא וטבעי.

איך בוחרים את המנתח לטובת הגדלת החזה? 

כל אישה באשר היא אישה רוצה להרגיש בנוח עם החזה שלה. נשים רבות אינן מרוצות מהחזה שלהן עקב היותו קטן מידי לטעמן או לא פרופורציוני לגוף שלהן. הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת מאפשרת להגדיל את החזה ולעצבו בצורה המושלמת ביותר והמותאמת ביותר לכל אישה ואישה. כל מה שנדרש הוא לבחור את המרפאה וכמו כן את הרופא הפלסטי הטוב ביותר לטובת העניין.

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים האסתטיים היותר פופולאריים, ניתוח זה נפוץ בעיקר בקרב נשים אשר החזה שלהם הידלדל לאורך השנים בעקבות הריונות והנקות. כמו כן לפני ניתוח הגדלת חזה יש צורך להיוועץ עם הרופא המנתח על מנת להכיר את המטופלת ואת רצונותיה וכמו כן להסביר את המהלך הניתוח והשלכותיו. כל אישה תיבדק על מנת לאשר את התאמתה לסוג הניתוח.

ניתוח הגדלת חזה יעשה כאמור בהרדמה מלאה, ניתוח מסוג זה נמשך כשעתיים לערך כאשר החדרת השתל יעשה מאזור כפל השד. ניתן להשתיל את השתל מעל או מאחורי שריר החזה. לאחר הניתוח תישאר המנותחת להשגחה של מספר שעות ובמידה והכל תקין תשוחרר לביתה עם הנחיות מדויקות לתקופת ההחלמה. ד”ר אבנר בן שושן עושה שימוש בשתלים האיכותיים ביותר המיוצרים אצל טובי יצרני השתלים.

הגדלות חזה – היכן כדאי לבצע את הניתוח?

בכל הליך כירורגי כזה או אחר אין להתפשר על ניסיון וידע. לד”ר אבנר בן שושן יש ניסיון של הרבה מאוד שנים של עשייה וניתוחים בתחום זה. כמו כן מטופלי ומטופלות המרפאה של ד”ר אבנר בן שושן זוכים ליחס מקצועי ואישי ולאווירה משפחתית נעימה, ד”ר בן שושן אבנר עורך מעקב צמוד אחר כל מטופל ומטופלת  בכל הליך רפואי משלב היעוץ, הניתוח ותהליך ההחלמה.

מה תהליך ההכנה לניתוח הגדלת שדיים?

מכיוון שמדובר בניתוח בהרדמה מלאה נבקשך שתבדקי אצל רופא המשפחה ותקבלי  אישור רפואי שאת בריאה ויכולה לעבור ניתוח להגדלת חזה. כמו כן עלייך לבצע  בדיקות דם של המטולוגיה וכימיה, אק”ג וצילום חזה בהתאם להנחיית הרופא הכירורג המנתח. הבדיקות המקדימות יערכו בהתאם לגיל ולמצבה הרפואי של האישה המנותחת.

מהו תהליך הייעוץ של ניתוח הגדלת חזה?

בפגישה אישית עם ד”ר בן שושן אבנר לפני ניתוח להגדלת חזה הרופא יתייחס לציפיות הלקוחה לצד שיקולים רפואיים ולפרמטרים מנחים נוספים כמו: מבנה הגוף הגובה, רוחב כתפיים, הגודל האידיאלי של השד, גודל החתך וכיס השד. ד”ר בן שושן יבדוק את  התאמתך לניתוח להגדלת שד וכמובן את מידת החזה המבוקשת על ידי המטופלת ואת הפרופורציות של מבנה הגוף, נפח השד, מאפייני הרקמה של האישה כדי לייצר התאמה של גודל החזה.  כמו כן  יערכו בדיקות פיזיות על מנת לקבוע  דר’ בן שושן ייתן את חוות דעתו המקצועית על מנת לצייד אותך במקסימום מידע שיעניק לך ביטחון רב ככל האפשר לקראת הניתוח להגדלת חזה. במסגרת היעוץ לניתוח ד”ר בן שושן אבנר יכין את  תוכנית הניתוח המדויקת, שתכלול סוגי השתלים את גודלם האם יהיו מסיליקון או משתל עצמי, מיקום החתך ואת מנח השתל.

סרטון הגדלת חזה

ד”ר אבנר בן שושן- כירורג פלסטי מבצע ניתוח הגדלת חזה באמצעות שיטות כירורגיות מתקדמת של השד

מהו תהליך הניתוח להגדלת חזה?

הגדלת חזה נועדה להוסיף נפח לשד במקרה והחזה נפול לאחר הריונות ולידות, יתכן צורך בשילוב של הרמה והגדלת חזה על מנת להגיע לתוצאה מקסימאלית. הגדלת החזה מתבצעת בהרדמה כללית, הניתוח להגדלת חזה מתבצע בין שעה לשעתיים, כאשר המנתח מבצע חתך מתחת לכפל השד. לפני החדרת השתל נמדד גודל הכיס והתאמת השתל מוכנס מאחורי רקמת השד בין השריר והשד או מאחורי השריר, בינו לבין דופן החזה. הצלקת גלויה יחסית אך מיטשטשת בהמשך תהליך ההחלמה מניתוח להגדלת חזה. ד”ר בן שושן אבנר משתמש בשתלים שפותחו בטכנולוגיות מתקדמות ביותר בעולם, בשתלי סיליקון שאינם דולפים או מתפרקים, השתל עשוי מחומר אינרטי, שלא בא במגע כימי עם הנוזלים והרקמות של הגוף, ולכן אינו מעורר תגובה דלקתית או דחייה. הגוף מקיף אותו בקופסית של רקמה חיבור והוא נשאר מבודד.

מה תהליך ההחלמה  לאחר ניתוח להגדלת חזה?

לאחר ניתוח  הגדלת השד המטופלת תעבור לחדר התאוששות בו תשהה מספר שעות, המטופלות תשוחררנה לביתן  בהתאם למצבן הרפואי, לאחר הנחיות רפואיות של הרופא המנתח. מומלץ לנוח 24 שעות לאחר הניתוח בהתאם לתחושת המטופלת. לאחר ניתוח הגדלת שד יש תחושת אי הנוחות ולחץ בשדיים החולפים כיומיים לאחר הניתוח. יש בצקת והצטברות של נוזלים ליד השתל, כך שהשדיים יהיו נפוחים מאוד. עם הזמן הנוזלים בשד נספגים ומראה השד נעשה טבעי יותר. ניתן להתקלח 24 שעות לאחר הניתוח. טיפול תרופתי הנדרש הוא אנטיביוטיקה ומשכך כאבים בהתאם להמלצת המנתח הפלסטי

מה הן ההנחיות לאחר ניתוח להגדלת החזה?

יש ללבוש חזייה רפואית למשך שישה שבועות. לאחר הניתוח ,אין לשאת משאות כבדים כחודש ימים לאחר ניתוח הגדלת חזה. מומלץ להימנע מעישון ואלכוהול בשבוע הראשון לאחר הניתוח. מומלץ להימנע מפעילות ספורטיבית כשלושה שבועות לאחר הניתוח היות והשדיים רגישים מאוד. ניתן לשוב לפעילות ספורטיבית בהתאם להמלצות הרופא.  ניתן  לחזור לפעילות מינית רק כשבועיים לאחר הניתוח, בגלל תהליך ההחלמה הדורש מנוחה, רגישות השדיים, ואיסור העלאת לחץ הדם .מומלץ שלא לשוב לעבודה לפחות שבוע עד עשרה ימים לאחר הניתוח להגדלת חזה. במידה וישנם כאבים חזקים התנפחות לא סבירה של השדיים, חום גבוה, יש להתקשר מיד לרופא המנתח או לצוות המרפאה

ד”ר בן שושן אבנר- כירורג פלסטי מקצועי

ד”ר אבנר בן שושן אבנר מנתח פלסטי בכיר מומחה בעל שם עולמי בישראל ובצרפת, מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית ואסתטית ומיקרו כירורגיה ומומחה במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים. ד”ר בן בעל ניסיון רב ביצע  אלפי ניתוחים ככירורגי  פלסטיקאי מקצועי – הרופא צבר ניסיון רב והשתתף בפרויקטים ייחודיים ויוצאי דופן, לדוגמא היה בצוות אשר שיחזר פנים בפעם הראשונה בעולם. כמו כן ד”ר בן שושן אבנר חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. ד”ר בן שושן החל לימודיו הרפואיים  כבר בגיל 17 בפקולטה לרפואה שבצרפת וסיים תואר ברפואה ומיקרו כירורגיה. כבר בגיל 29 הפך ד”ר בן שושן אבנר למומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת. ד”ר בן שושן אבנר ניתח אלפי מטופלים ברמת מקצועיות ורמת שרות גבוהה. בשנת 2003 ד”ר בן שושן אבנר פתח  מרפאה פרטית בארץ ברמת אביב ובהמשך פתח סניפים באשדוד ורעננה. במרפאות מטופלות ומנותחות אלפי לקוחות מרוצים  בליווי מקצועי, יחס אישי. ושרות מתקדם.

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן