Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

הרמת חזה

נראות החזה חשובה מבחינה אסתטית לנשים רבות, כאשר חזה מורם ומוצק תורם רבות לנראות האסתטית ולדימוי הגופני של כל אישה. ניתוח להרמת חזה מייצר תוצאות ושינוי משמעותי ביותר המייצר מוצקות לחזה ומשפיע  גם על הנראות  האסתטית  הכוללנית של האישה. ניתוח הרמת החזה הנו אחד הניתוחים השכיחים ביותר מבין הניתוחים הפלסטיים.

למי מיועד ניתוח הרמת חזה?

ניתוח  הרמת חזה הנו ניתוח פלסטי שמטרתו להרים את החזה שנפל עם השנים. מיועד לנשים הרוצות בחזה אסוף ומוצק ומורם. ניתוח הרמת החזה מיועד לנשים שעברו שינויים פיזיולוגים, בעקבות העלייה בגיל, נפילת שדיים, כאשר קיימת חוסר סימטריה של השדיים, לאחר הריונות והנקות, לאחר ירידה חדה במשקל. בנוסף ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים  עם נפילת השדיים  החוות קשיים רגשיים לרבות  חוסר ביטחון עצמי ודימוי גוף נמוך.  לאחר הניתוח להרמת חזה נשים רבות  חוות תחושת ביטחון וערך  עצמי גבוה ברמה האישית והזוגית.

ניתוח הרמת חזה

מהו תהליך הייעוץ של ניתוח הרמת חזה?

תהליך היעוץ לפני ניתוח הרמת חזה  כולל פגישה אישית עם ד”ר בן שושן אבנר. הרופא ביעוץ הרפואי  בודק את המטופלת ואת הפרופורציות של מבנה השד, נפח השד, גודל השד מבנה הגוף, הגובה, רוחב כתפיים ומצב צניחת החזה, ואת ההתאמת המטופלת לניתוח הרמת החזה. כמו כן המנתח הפלסטי מתייחס לרצונות למטרות וליעדים של המטופלת. ואיזה סוג של ניתוח הרמת חזה יעבוד הכי טוב בשבילך. דר’ בן שושן אבנר מסביר למטופלת ביעוץ הרפואי את מירב האינפורמציה כדי לייצר ביטחון רב ככל האפשר לקראת הניתוח להרמת החזה. במסגרת היעוץ הרפואי המטופלת תוכל לשאול את  כל השאלות לגבי הניתוח להרמת החזה. להבין את פרטי הניתוח ולוודא כי הציפיות שלה  מתאימות לתוצאות האפשריות מהניתוח.

מה ההנחיות הרפואיות הנדרשות  לניתוח הרמת חזה?

לפני  הניתוח להרמת חזה המטופלת מוזמנת לפגישת יעוץ אצל המנתח הפלסטי ד”ר אבנר בן שושן. לאחר ההחלטה על הניתוח תערך פגישת הכנה לניתוח גם עם המנתח הפלסטי והמרדים. את הניתוח כדאי לעשות כשמשקל הגוף קבוע ויציב ולא לפני דיאטה, שהחזה לפחות חצי שנה לאחר הלידה או ההנקה. יש לערוך בדיקות דם, צילום חזה, א.ק.ג  וקבלת אישור מרופא המשפחה בהתאם להנחיית הרופא המנתח והמרדים בהתייחס לגיל ולמצבה הבריאותי של האישה.

כיצד נערך ניתוח להרמת חזה?

ניתוח  פלסטי להרמת חזה מאפשר להרים את השדיים שנפלו  אצל נשים עם ההתבגרות של הגוף., לידות והנקות פעמים רבות ניתוח להרמת שד נערך יחד עם ניתוח הגדלת חזה הכולל הוספת נפח לשד. ניתוח הרמת שד נערך בהרדמה מלאה ונמשך כשעתיים עד שלוש. הניתוח כולל מספר טכניקות ניתוחיות בהתאם לרמת הצניחה של החזה ובהתאמה לכל אישה. תוצאת ניתוח הרמת חזה, מאפשרת חזה מורם ומוצק יותר. במצבים של חזה צנוח מאוד. פעמים רבות כשמרימים את החזה, חלקו העליון של החזה נשאר לא פעם ריק. נשים המעוניינות בשד מלא יותר, משלבים בניתוח הרמת חזה גם שתל. מנתחים פלסטיים משתמשים כיום בטכניקות חדשניות להגדלה והרמת השד בשתלים שפותחו בטכנולוגיות מתקדמות ביותר בעולם, ללא דליפות או תגובה דלקתית. בניתוח הרמת חזה מבצעים חתך סביב הפטמה, עם או ללא הכנסת תוספת שתל. בניתוח הרמת החזה נערכים שניים או  שלושה חתכים, בהתאם לצורך, בניתוח עורכים מיקום מחדש של הפטמות ובהתאם לצורך מבצעים הקטנה של עטרת הפיטמה. כמו כן ניתוח הרמת שד כולל הסרת עודפי העור והרמה של רקמת השד המבוצעת דרך החתכים. התפרים  בניתוח זה הינם תפרים נמסים כך שאין צורך להוציא אותם. ברוב המקרים, בתום הניתוח המטופלת תישאר להשגחה של מספר שעות בבית החולים, ולאחר מיכן  משוחררת לביתה להחלמה.

מה תהליך ההחלמה לאחר ניתוח הרמת חזה?

 לאחר ניתוח  הרמת שד המטופלת תשהה בחדר התאוששות מספר שעות, המטופלת שעברה ניתוח להרמת שד, תשוחררנה לביתן ביום הניתוח  בהתאם למצבה הרפואי. ניתן להתקלח 24 שעות לאחר הניתוח. מומלץ לנוח 24 שעות לאחר ניתוח הרמת שד בהתאם לתחושת המטופלת. לאחר ניתוח הרמת שד תיתכן תחושה של לחץ בשדיים כמספר ימים לאחר הניתוח. כמו כן יש מצב לבצקת והצטברות של נוזלים בשד, כך שיתכן שהחזה יהיה נפוח. במהלך ההחלמה הנוזלים בחזה המנותח נספגים  והשד חוזר לממדים הרגילים שלו.

מה הן ההנחיות הרפואיות לאחר ניתוח להרמת חזה?

במשך שישה שבועות לאחר ניתוח הרמת חזה מומלץ ללבוש חזייה רפואית. חשוב לא להרים משאות כבדים כחודש ימים לאחר ניתוח הרמת חזה. יש  להימנע מאלכוהול ועישון  בשבועות הראשונים לאחר הניתוח. יש להימנע מכול פעילות ספורטיבית כשלושה שבועות לאחר הניתוח להרמת חזה עקב רגישות החזה המנותח. מומלץ להיות במנוחה שבוע עד עשרה ימים לאחר הניתוח להרמת חזה. יש להתקשר מיד לרופא המנתח או לצוות המרפאה במצבים של כאבים חזקים נפיחות משמעותית בחזה, במצבים של חום גבוה. טיפול תרופתי הנדרש הוא אנטיביוטיקה ומשכך כאבים בהתאם להמלצת המנתח הפלסטי

ד”ר בן שושן אבנר- כירורג פלסטי מקצועי בכלל ובתחום ניתוחי הרמת חזה

ד”ר אבנר בן שושן אבנר מנתח פלסטי בכיר מומחה בעל שם עולמי בישראל ובצרפת, מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית ואסתטית ומיקרו כירורגיה ומומחה במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים. ד”ר בן בעל ניסיון רב ביצע  אלפי ניתוחים ככירורג  פלסטיקאי מקצועי בכלל ועוסק בהגדלת חזה והרמת חזה ושד. ד”ר בן שושן אבנר חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית . ד”ר בן שושן החל לימודיו הרפואיים  כבר בגיל 17 בפקולטה לרפואה שבצרפת וסיים תואר ברפואה ומיקרו כירורגיה. כבר בגיל 29 הפך ד”ר בן שושן אבנר למומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת. ד”ר בן שושן אבנר ניתח אלפי מטופלים ברמת מקצועיות ורמת שרות גבוהה. לד”ר בן שושן אבנר מרפאה פרטית בארץ ברמת אביב באשדוד ורעננה. במרפאות מטופלות ומנותחות אלפי לקוחות מרוצים בכלל ובתחום הגדלה והרמת שד, הכול בליווי מקצועי, יחס אישי ושרות אדיב לאורך כול הדרך.

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן