הרמת חזה עם שתל

ניתוח-הרמת-חזה

ניתוח הרמת חזה מיועד לנשים בעלות חזה נפול. בניתוח הרמת חזה ישנן מספר אפשרויות. חזה “שקיות שוקו” מתקיים במקרים שבהם החזה מרוקן ונפול. בכדי להגיע לתוצאה טובה בניתוח מסוג זה, יש להוסיף שתלי סיליקון להוספת נפח לשדיים. במקרה של נשים בעלות חזה גדול ונפול יתבצע ניתוח משולב של הקטנה והרמת חזה. כיום ניתן להגיע לתוצאות מצוינות בניתוחי הרמת חזה. השימוש בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות ברפואה ובניסיון הרב שנצבר בשנים האחרונות בתחום מובילים לתוצאות מצוינות בניתוחי הרמת חזה. בהגיעך לפגישה עם ד”ר אבנר בן שושן , אשר יהיה קשוב לציפיותיך מתוצאות ניתוח הרמת החזה, תקבלי מענה על כל שאלותיך ויפורטו הסיכונים האפשריים, זמן ההחלמה ותיאום ציפיות ממראה החזה לאחר ניתוח הרמת חזה. קחי לך את הזכות לבחור איך יראה החזה שלך ולהרגיש נחשקת

מה היא המשמעות של הצורך בהרמת חזה? מי יכול לבצע ניתוח מסוג זה? איך בוחרים את הפלסטיקאי הטוב ביותר לטובת ניתוח כזה או אחר?

אחת התופעות המטרידות ביותר בקרב נשים רבות הוא מראה החזה הנפול. ישנן סיבות רבות למראה החזה הנפול כאשר הסיבות היותר שכיחות לתופעה זו הם ההריונות וההנקות הרבות אשר מרוקנות את החזה. כמו כן המראה הלא מלבב של חזה ריק מתוכן גורם לחוסר ביטחון בקרב נשים רבות. הרפואה האסתטית המתקדמת מאפשרת כיום להגיע לתוצאות מרשימות ביותר.

ניתוח הרמת חזה לנשים הוא ניתוח פופולארי ושכיח ביותר. הכנסת שתלי הסיליקון לכיסים שנפתחים במיומנות רבה מעניקים את תחושת החזה המלא והיפה. כמו כן במקרים רבים בהם ישנו חזה גדול מידי ונפול ניתן לשלב ניתוח של הקטנת השדיים ולאחר מכן הרמתן ומיקומן בהתאם המבנה הגוף.

עוד בטרם יתבצע אותו ניתוח הרמת חזה יש צורך בהיכרות עם עברה הרפואי של המטופלת. ד”ר אבנר בן שושן יכיר כל מטופלת על מנת לוודא את התאמתה לביצוע הליך ניתוחי כזה או אחר. משך הניתוח הוא בין שלוש לארבע שעות, ניתוח זה נעשה בהרדמה מלאה.

ההמלצות שלאחר ניתוח הרמת חזה הם מנוחה מוחלטת של עד שלושה ימים וכמו כן הימנעות מעישון ושכיבה על הבטן למשך שבועיים, מומלץ להימנע מנשיאת משקלים כבדים וכמו כן מפעילות גופנית מוגברת. יתכנו צלקות שילכו וייעלמו עם השנים.

מהי תרומת השתל בניתוח הרמת חזה?

מטרת השימוש בשתל בניתוח הרמת חזה הינה בעיקר לעצב את השד ולא רק להגדיל אותו. הכנסת שתל הסיליקון  מאפשרת לטפל בשתי התופעות יחד: גם נפילתם של השדיים וגם ההתרוקנות שלהם מנפח. כאשר יש מספיק רקמת שד, אפשר לעצב אותה ואת מעטפת העור מעליה ללא צורך בתוספת נפח חיצונית. לעומת זאת כאשר מעטפת העור גדולה ומצד שני השד מרוקן מאוד ואין די רקמת שד – יש צורך בשתל שמכניס נפח לתוך השד. השתל מעניק לשד מראה זקוף ומלא שנשמר כך לאורך שנים. בכל מקרה שבו מכניסים שתל, רצוי לבחור בגודל מינימלי, מכיוון שבמקרה של שתל גדול ששוקל הרבה, תוצאות הניתוח עלולות להיות חלקיות ופחות איכותיות לטווח ארוך.=”תהליך הייעוץ” לפני קביעת סוג הטיפול חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

ד”ר בן שושן שמאחוריו שנות ניסיון רבות בקשר אישי עם מטופלים, יקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך כך שיוכל להגשים את חלומך.

שיחות אלו מאפשרות לד”ר בן שושן לתת לך את האינפורמציה המרבית, להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות המתאימות לך באופן אישי כך שתוכל/י לבחור את ההליך המתאים במיוחד עבורך.

חשוב שהמטופל יבין את כל השיטות ואת תופעות הלוואי של כל אחת מהן, על מנת שיבחר בחירה מושכלת יחד עם הרופא.”תהליך הניתוח” תהליך ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה מתבצע בהרדמה כללית ואורך בין שלוש לארבע שעות.

לפני ניתוח הרמת חזה מבצע המנתח מדידות מדויקות. המנתח משרטט באופן מדויק ביותר את מקום החתך על מנת לאפשר תוצאה מוצלחת.

המנתח מבצע חתך מסביב ומתחת לפטמה. במקרים של רקמת עור בעלת אלסטיות נמוכה יבצע המנתח חיתוך נוסף מכיוון הפטמה לכיוון הקפל התת שדי הקרוי חתך T (סוכרייה על מקל.(

ישנם מקרים שבמהלך ניתוח הרמת חזה מוסיפים שתלי סיליקון.

לפני החדרת השתל נמדד גודל הכיס והתאמת השתל המוכנס מאחורי רקמת השד.”לאחר הניתוח” תהליך החלמה – ניתוח הרמת חזה

מומלץ להיות במנוחה במשך יומיים-שלושה.

שבועיים לאחר ניתוח הרמת חזה יוסרו התפרים.

בדרך כלל לאחר שבועיים חוזרים לתפקוד.

יש להימנע מעישון כשבוע לאחר ניתוח הרמת חזה.

יש להימנע משינה על הבטן במשך שבועיים מיום ניתוח הרמת חזה.

יש להימנע מפעילות מואצת והרמת משקל.

כעבור שישה שבועות ניתן לשוב לפעילות ספורטיבית מתונה.

בניתוח הרמת חזה נותרות צלקות בעור השד אשר לרוב יטשטשו עם השנים.

תיתכן פגיעה בתחושה סביב הפטמה אשר חולפת כעבור תקופה. התוצאה הסופית מתקבלת כשנה מיום הניתוח.

תופעות לוואי – גודש בשדיים, נפיחות, לעתים שטפי דם קלים וכאב נסבל, ניתן להקל על הכאב בעזרת משככי כאבים.

“שלום לחזיות המרופדות ולחזיות פוש אפ”