Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים ומראה חיצוני

המראה החיצוני הוא כרטיס הביקור של כולנו. עם השנים עור הפנים מאבד מקסמו וחיוניותו ואט אט מצטרפים קמטים נוספים.

כל אחד רוצה לאהוב את מה שהוא רואה במראה בכל גיל ובכל מצב. במשך השנים ניכרים בפנים סימני הזמן, מרקם העור מאבד את האלסטיות והברק ונוצרים קמטים בפנים בעיקר סביב המצח, הצוואר והפה.

בנוסף ישנם גורמים נוספים המשפיעים על מראה הפנים כמו תורשה, קצב וסגנון חיים, תזונה, חשיפה לשמש, עישון ועוד.

בעבר נשים  שעברו ניתוחי מתיחת פנים, “המראה המיוחד” היה ניכר על פניהן.
כיום השיטות לביצוע ניתוח פנים השתנו לבלי הכר ומה שמנחה את דר’ אבנר בן שושן פלסטיקאי מומחה, במתיחת הפנים הוא, להעניק לך מראה טבעי ורענן  המשדרג ומתמזג עם מבנה הפנים.

ניתוח מתיחת פנים

באיזה מצבים פיזיולוגיים יש צורך בניתוח מתיחת פנים?

הצורך במתיחת פנים עולה כאשר יש צניחה של הרקמות בפנים ובצוואר וכתוצאה מכך נוצרים עודפי עור.

צניחת הרקמות מתרחשת עם ההתבגרות של כולנו בעקבות שינויים מבניים ופיזיולוגים שונים. צניחת הרקמות מתרחשת כאשר יש ירידה באיכות ובכמות של סיבי הקולגן והאלסטין המביאה לשינוי במרקם עור הפנים והצוואר.

העור הופך לדק ורפוי ומאבד מגמישותו, כתוצאה מכך נוצרים עודפי עור לרוב מתחת לקו הלסת בפנים, בצוואר ובקדמת האוזן. עם הגיל קיימת התרופפות של רצועות תומכות המקבעות את עור הפנים לרקמות התת עוריות.

התרופפות זו גורמת לנפילת רקמות הפנים למטה ולמרכז הפנים ויוצרת קפלי עור באזורים שונים בפנים.

כמו כן קיימת פעמים רבות צניחת השומן התת עורי בפנים התורמת לאובדן נפח באזור עצמות הלחיים ויוצרת מראה מלבני ומאורך שמאפיין פנים מבוגרות יחסית.

מה הם הגורמים המשפיעים על הזדקנות הפנים והצורך הניתוח מתיחת פנים וצוואר?

ניתוח מתיחת פנים עוצר את שעון הזמן באמצעות הסרת עור רפוי ומיותר על ידי חיזוק השרירים ושאיבת הצטברויות של שומן מיותר מאזור הפנים והצוואר.

תוצאה של ניתוח מתיחת פנים מושפעת בראש וראשונה מסוג העור, באם העור שמנוני או עבה, האם העור גמיש, או עור דק הנוטה לקמטים דקים.

גם לתורשה שהלקוח היגיע אתה ולאורח החיים הבריא (עישון ותזונה) תפקיד נכבד. על מנת לקבל את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר מומלץ לבצע את הניתוח למתיחת פנים בגיל מוקדם יחסית, בסביבות גיל 50 מכוון שבגיל זה העור אלסטי יותר.

במקרים מסוימים, כאשר יש כתמים, חריצים עדינים וקמטים עדינים  מומלץ  לשלב גם פילינג (קילוף שכבות עור).

באזורים בהם ניתוח למתיחת פנים אינו  נותן מענה, מזריקים חומרי מילוי למילוי החריצים בפנים.

ניתוח מתיחת פנים מאפשר להחזיר את הנעורים לנשים וגברים ולהסיר את כל הקמטים. הניתוח מאפשר להצעיר את המראה הכללי בשנים רבות ולהעלים את עודפי העור בפנים ובצוואר וליצור מראה מתוח צעיר רענן וטבעי.

האם ניתוח מתיחת פנים נכון לכל אחד?

פנים יפות ואסתטיות מסייעות לנשים וגברים רבים לתחושת הביטחון העצמי וחיזוק הדימוי העצמי בראש ובראשונה. ידוע שפנים אסתטיות  הן כרטיס ביקור יוקרתי וחשוב ביותר עבור כל אחד ואחת מאתנו.

פעמים רבות פנים אסתטיות וצעירות מאפשרות ההתרשמות נכונה ביננו לבין עצמנו, של בן השיח בזוגיות, בעבודה ובעסקים. על כן נשים וגברים רבים  מעוניינים לשפר את השפעות הגיל וההתבגרות המפריעים למראה הפנים והצוואר.

היות ומדובר בהחלטה אישית לחלוטין, מומלץ להתייעץ  עם פלסטיקאי כדי להבין את כל המשמעויות הרפואיות והאסתטיות בנושא.

תמונות מתיחת פנים וצוואר

איך בוחרים את המנתח הפלסטי שלך לניתוח מתיחת פנים?

ניתוחים למתיחת פנים  דורשים ידע ומומחיות של רופא כירורג מומחה בפלסטיקה גם יחד. מומלץ לנשים וגברים לבחור במנתח מומחה לכירורגיה פלסטית עם ניסיון רב של אלפי מטופלות בניתוחים אלו של מתיחת פנים וצוואר.

מומלץ לבחור רופא שמומחה בכל השיטות והטכניקות החדשניות שקיימות לניתוח מתיחת פנים וצוואר, שלומד ומתעדכן בבתי חולים בארץ ובעולם ובאמצעות כנסים רפואיים בתחום ברחבי העולם.

חשוב לבחור ברופא כירורג פלסטי הנותן שרות למטופלת משלב הייעוץ הראשוני, התאמת ניתוח מתיחת הפנים, עריכת הניתוח וליווי של הרופא והמרפאה בזמן הניתוח ולאחריו.

מומלץ לבחור רופא כירורג פלסטי  העורך ביקורות רפואיות ומלווה בהנחיות וטלפונים שוטפים במהלך ההחלמה מניתוח מתיחת הפנים והצוואר עד שהמטופלת מרגישה שחזרה לעצמה.

כל זאת במטרה ליצור מראה אסתטי, רענן וצעיר  בשילוב עם מהלך כירורגי מקצועי המאפשר מראה פנים יפה הרבה יותר.

ייעוץ רפואי לפני מתיחת פנים וצוואר

לפני קביעת סוג הטיפול או הניתוח בפנים חשוב להגיע לפגישת ייעוץ רפואי במרפאה של המנתח הפלסטי.

ד”ר אבנר בן שושן שמאחוריו מקצועיות רבה ושנות ניסיון עשירות, נמצא  בקשר אישי עם המטופלים.

יקדיש לכם זמן איכות היכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך, כך שהרופא המנתח הפלסטי יוכל להגשים את חלומך.

במהלך הייעוץ הרפואי, הכירורג הפלסטי יבדוק אותך רפואית ואסתטית לרבות בדיקת כל איברי הפנים, הערכת איכות העור, גמישותו, בדיקת פעילות עצבי הפנים, גובה הלחיים וכמות העצם ועוד.

רק כך ניתן לבחון האם השינוי המבוקש במסגרת ניתוח הפלסטי של הפנים אפשרי והאם ביצועו יהיה לשביעות רצונך.

שיחת הייעוץ הרפואי מאפשרת לכירורג הפלסטי לתת לך את המידע המרבי, להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות המתאימות לך באופן אישי כך שתוכלו לבחור את ניתוח הפלסטי לפנים או ההליך האסתטי לפנים המתאים במיוחד עבורכם.

חשוב שהמעוניינים בניתוח פנים וצוואר יבינו את כל השיטות והטיפולים הרגילים והכירורגים לניתוח מתיחת פנים וצוואר.

מומלץ שתקבלו מידע על סוגי והיקפי הניתוחים למתיחת הפנים ומתיחת הצוואר הפעולות הנלוות במהלך ביצוע ניתוח הפנים, כגון מילוי נפח בפנים, ביצוע פילינג ועוד.
כל זאת על מנת שתבחרו בחירה מושכלת יחד עם הפלסטיקאי המנתח.

סרטון ניתוח מתיחת פנים

סרטון טכניקות מתקדמות בניתוח מתיחת פנים

הנחיות רפואיות לפני ניתוח מתיחת פנים וצוואר

לפני ניתוח מתיחת פנים וצוואר יש לבצע את ההנחיות הרפואיות בקפידה. יש לבצע בדיקות דם  הכוללות בדיקות גם להמטולוגיה, כימיה לרבות תפקודי קרישה, בדיקת א.ק.ג וצילום חזה.

יש להפסיק שתיית אלכוהול מספר ימים לפני הניתוח ולהפסיק לעשן לגמרי לפחות חודש ימים לפני הניתוח למתיחת הפנים וחודש לאחריו מתיחת הפנים. בהתאם להנחיית ד”ר אבנר בן שושן יינתנו הנחיות ספציפיות למטופלים, להפסיק נטילת תרופות מדללות דם ותרופות נוגדות דלקת, שבועיים לפני הניתוח למתיחת הפנים.

יש להגיע לניתוח  עם צום של שמונה שעות  ולהפסיק לשתות מים שש שעות לפני ניתוח הפנים והצוואר.

כיצד מתבצע תהליך ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים מתבצע בהרדמה כללית ונמשך כארבע שעות ומחייב אשפוז ליממה. בניתוח למתיחת פנים המנתח מבצע חתך מעל הרכה בקו השיער ומאחורי תנוך האוזן, דרך החתך מתבצעות פעולות הידוק וחיזוק הרקמות בעורף, ניתן למקם את הצלקת מתחת לקו השיער או בתוכו.

במהלך ניתוח למתיחת פנים מפרידים את שכבת העור מרקמות השומן והשריר, מותחים את העור לכיוון הרקות, האוזניים והעורף ומסירים את העור המיותר.

ניתוח מתיחת פנים הינו ניתוח המתבצע בהרדמה מלאה ואורך הניתוח הוא כארבע שעות לערך.

לאחר הניתוח יש להישאר בהשגחה לאשפוז של יממה. חשוב מאוד לציין כי על מנת שיתאפשר ביצוע הניתוח יש לעבור את הבדיקות הנדרשות ולקבל את חוות דעתו של הרופא לאישור הניתוח.

מהו תהליך ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים?

בדרך כלל לאחר ניתוח למתיחת פנים הכאבים אינם חזקים במיוחד ובאמצעות משככי כאבים ניתן להרגיעם. כשבוע לאחר הניתוח למתיחת פנים יוסרו חלק מהתפרים.
בנוסף מומלצת מנוחה במשך שבועיים לאחר הניתוח.

ניתן לחפוף את השיער כשלושה ימים לאחר הניתוח למתיחת פנים. כמו בכל הליך כירורגי יתכנו סיבוכים, אף שהם נדירים, כמו פגיעה בעצב תחושתי בפנים, בחלקי האפרכסת של האוזן, ונשירת שיער באזור המנותח למשך מספר חודשים.

ברוב המקרים הפגיעה היא זמנית בלבד. ד”ר אבנר בן שושן הינו רופא מומחה לעסוק בכירורגיה פלסטית ובמיקרו כירורגיה, מה שמעלה את אחוזי ההצלחה ושביעות הרצון בקרב הפציינטים לאחר ניתוח למתיחת פנים.

ד”ר אבנר בן שושן, בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית ומומחה בתחום ניתוחי מתיחת פנים וצוואר

ניסיון רב בכירורגיה פלסטית מעל 20 שנים, הינו מנתח פלסטי בכיר המתמחה במתיחת פנים וצוואר ובטיפולים אסתטיים לפנים. מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה.

ד”ר בן שושן למד בצרפת בפקולטה לרפואה סנט אנטואן והתמחה במיקרו כירורגיה.
הודות לאלפי ניתוחים שבוצעו בהצלחה, נחשב כיום לפלסטיקאי מומחה בעל שם בישראל ובצרפת.

ד”ר אבנר בן שושן הינו חבר באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן