Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

עיצוב הישבן

למי מתאים ניתוח לעיצוב הישבן?

מהו גודל וצורת הישבן האידיאלית ?  זהו עניין של טעם וגם של אופנה. ניתוח עיצוב ישבן הוא אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר היום. ידוע לכול שקשה לשנות  על ידי התעמלות את גודל הישבן וצורתו. בשנים האחרונות, חלה עליה  מרבית במספר הניתוחים לעיצוב הישבן בארץ ובעולם. בארצות הברית הנתונים הסטטיסטים מצביעים על תופעה עצומה בכל קנה מידה של ניתוחי הישבן. ניתוח להרמת ישבן ברזילאית, או הגדלת ישבן הוא השם הנפוץ להליך עיצוב ישבן על ידי שאיבת שומן עצמי והזרקה של תאי השומן שנשאבו או על ידי החדרת שתלי סיליקון. ניתוח עיצוב ישבן על מגוון שיטותיו תפס תאוצה רבה  בשנים האחרונות בעולם, ובארץ הוא נכנס לשימוש נרחב בקרב נשים שמעוניינות בישבן עגלגל וסקסי  כמו של רקדניות הקרנבל בברזיל.

לנשים רבות נושא האסתטיקה  ועיצוב הגוף לרבות הישבן הנו  תחום משמעותי וחשוב הגורם פעמים רבות לפגיעה בדימוי הגופני והעצמי. הישבן מיועד לנשים שרוצות ישבן גדול יותר, לנשים שהישבן לא התפתח מראש, או שהוא שטוח, או ישבן שהוא גדול ונפול. הדבר קורה פעמים רבות, עקב ירידה במשקל או שינויים קיצוניים ומהירים במשקל, נפילה של הישבן עקב  העלייה בגיל, הישבן מאבד מנפחו, עקב התדלדלות השרירים, היחלשות רקמות החיבור כמו כן, מופיע צלוליט וסימני מתיחה. ניתוח לעיצוב הישבן מתאים לכל אישה המעוניינת בעכוז מעוצב יותר , עגול ומורם יותר.

 מהם הקריטריונים לישבן מעוצב?

קיים קשר אסתטי ועיצובי בין גודל וצרת הישבן לבין גודל וצורת החזה. בכל ישבן הנחשב לאסתטי ויפה, מתקיימים התנאים הבאים: המבנה העגול של לחי הישבן, הכפל מתחת לישבן,  בישבן יש שקע, חריץ בחלק העליון של העכוזים המפריד בין הגב לעכוז, יימצאו שתי גומות פרהסקרליות, לישבן יש שני שקעים בצדדים, עם קפל תת עכוזי קצר- כזה היוצר מעוין בין הירכיים, חסר שומן במותניים, בפרופיל,  כאשר הנקודה הבולטת ביותר מתאימה לקו הפוביס הקידמי.

מהן השיטות השונות לעיצוב הישבן?

השיטות המקובלות והנפוצות ביותר לעיצוב ישבן הנן:

שאיבת שומן

בשיטה זו שואבים שומן עודף מן הישבן ומעצבים אותו, כך שהתוצאה המתקבלת לאחר הניתוח היא ישבן קטן וחטוב יותר. הניתוח לעיצוב הישבן  מבוצע תחת הרדמה כללית ואורך כשעתיים.

הזרקות שומן

שיטה זו מכונה גם ה”ישבן הברזילאי” ובמהלכה נלקח שומן מחלק אחר בגוף (בטן, ירכיים) ומוזרק לישבן.. את התוצאות הסופיות ניתן לראות לאחר כשלושה חודשים. בחודש הראשון רצוי להימנע מישיבה או שכיבה על הישבן.

שתלי סיליקון לעיצוב ישבן

הניתוח לעיצוב הישבן באמצעות שתלי סילקון. נערך כאשר המטופלות רזות  וצנומות שמידתן נמוכה אינם מתאימות לניתוח העברת השומן כיוון שאין להם מספיק שומן להעביר לצורכי ניתוח עיצוב ישבן. הניתוח  נערך תחת הרדמה מלאה למשך כ-3 שעות, מוחדרים לישבן שתלי סיליקון, המאפשרים לישבן להיראות מוצק וחטוב יותר. את הניתוח לעיצוב הישבן ניתן לעבור מגיל 18 ומעלה. ההחלמה לאחר הניתוח לעיצוב הישבן אורכת כשבועיים ולרוב מלווה בכאבים (אותם אפשר למנוע באמצעות משככים). מומלץ לא לשבת על הישבן בשבועיים שלאחר הניתוח, ולהמתין כמה שבועות עם החזרה אל השגרה. את התוצאות הסופיות  ניתן לראות רק לאחר שלושה חודשים.

מקרוליין

שיטה זו, מבוצעת על ידי הזרקות של חומצה היאלורונית בצידי המותן. הטיפול נמשך כ- 30 דקות.

מהן צורות עיצוב הישבן הנפוצות?

עכוז בצורת האות O
עכוז בצורת מלבן רחב וקצר
עכוז בצורת האות A – (נחשב לישבן היפה והמבוקש ביותר)
עכוז בצורת האות V

מה כולל תהליך הייעוץ של ניתוחי עיצוב הישבן?

בפגישת הייעוץ, הרפואי  ד”ר בן שושן אבנר  יבדוק אותך יתשאל אותך ויקבל ממך מידע רפואי, מחלות , תרופות, רגישויות. חשוב שמטופלת גם היא תשתף את המנתח הפלסטי במקסימום האינפורמציה הרפואית על עצמו. הרופא יקשיב לך ויבין מה הם ציפיותייך ורצונותייך מהניתוח לעיצוב הישבן. הרופא יתאים לך את סוג הניתוח לעיצוב הישבן יפרט את מהלך הניתוח, ההחלמה, התוצאה הצפויה וכן את הסיכונים והסיבוכים האפשריים של הניתוח. בפגישת הייעוץ הרפואי, לאחר התאמת סוג הניתוח לעיצוב הישבן המנתח הפלסטי יסביר לך את מהלך הניתוח, התוצאה הצפויות מניתוח לעיצוב הישבן את הסיכונים והסיבוכים האפשריים של הניתוח.

מהו תהליך הניתוח לעיצוב הישבן באמצעות הזרקת שומן עצמי?

בתחילת ההליך הניתוחי שואבים תאי שומן מחלקים שונים בגוף המטופל, שהם האיברים התורמים. שאיבת השומן נערכת בשיטה הרגילה של שאיבת שומן לפי ההעדפות של כל רופא ובהתאמה למקרה של כל מטופל. מומלץ לשאוב את השומן משני מקומות שונים בגוף על מנת שייצא שומן איכותי. לרוב שואבים שומן מאזורים בישבן שמעוניינים לחטב, מהבטן או מהירכיים. לאחר שנשאבו תאי השומן, מזככים אותם משאר הנוזלים שנשאבו. לאחר פעולה זו, יזריק המנתח הפלסטי את השומן בחלקים בישבן בהתאם לצורה שרוצים לעצב. היתרון בשימוש בשומן עצמי הוא שהוא אינו נדחה על ידי הגוף אינו מהווה גוף זר והתוצאה של תהליך הרמת הישבן זו נשארת לאורך זמן. בתום הניתוח לעיצוב הישבן בנוסף לישבן מעוצב זוכים המטופלים גם בשאיבת שומן מאזורים שבהם היה להם שומן בעודף. תהליך הניתוח לעיצוב הישבן אורך בין שעתיים.

מהו תהליך הניתוח לעיצוב הישבן באמצעות שתלי סיליקון?

ניתן לערוך ניתוח לעיצוב והגדלת נפח הישבן, על ידי שתלי סיליקון  מיוחדים המתאימים לישבן. ניתוח זה לעיצוב הישבן באמצעות שתלי סיליקון  ניתן לביצוע לגברים ונשים לרבות לאנשים מאוד רזים שאין להם שומן שניתן לקחת להזרקה . השתל המעצב את הישבן מוחדר על ידי המנתח הפלסטי מתחת לשריר העכוז הגדול דרך החריץ שבין לחיי הישבן. ניתוח לעיצוב הישבן באמצעות שתלים נערך בהרדמה כללית מדובר בניתוח פשוט, קצר ואין צורך באשפוז. המנתח הפלסטי ממקם את  השתלים ברום הישבן כך שלא נוצרת בעיה בישיבה לאחר הניתוח. מאידך אחד החסרונות של ניתוח זה הנו שמדובר בשתל זר  הנמצא בישבן  גוף זר ומורגש בישבן ועשוי להידחות על ידי הגוף. לגודל השתל בישבן השפעה על צורת הישבן לאחר ניתוח ועל הסיבוכים הנגרמים מניתוח זה.

לאחר ניתוח עיצוב ישבן

לאחר סיום הניתוח להרמת הישבן, השומן שהוזרק צריך להתייצב בגוף. לשם כך חשוב  לשמור על הישבן למשך כמה שבועות. השמירה על הישבן ועל תאי השומן המוזרק במנח מסוים כוללת מנוחה של מספר ימים והימנעות מפעילות גופנית. מומלץ שלא לשבת על החלק שמולא בשומן. ייתכן ויופיעו נפיחויות, כאבים ושטפי דם באזור, שעם הזמן יעברו.  בכל אופן ,בכל תופעה חריגה יש לפנות לרופא הפלסטי המנתח.מלבד הקושי שלא לשבת על הישבן או לשכב עליו ההחלמה מניתוח עיצוב הישבן אינה נחשבת לקשה או מסובכת. הצלחת ניתוח עיצוב הישבן  באמצעות שומן עצמי תלויה במיומנות המנתח הפלסטי ואיכות הציוד שבו הוא משתמש., תוצאות הניתוח לעיצוב הישבן נשארות קבועות והמטופלות זוכות בישבן חטוב. הימים שלאחר הניתוח לעיצוב הישבן הם משמעותיים להצלחת הניתוח, שכן על המטופלת מוטלת האחריות לשמור על עיצוב הישבן כפי שעיצב המנתח. מטופלת שלא תצליח לשמור על המנח הנכון של השומן תפגע בהצלחת הניתוח לעיצוב הישבן.

מהו תהליך ההחלמה לאחר ניתוח עיצוב ישבן ?

החלמה לאחר ניתוח לעיצוב ישבן בין אם מדובר בניתוח הרמת ישבן ברזילאי ובין אם מדובר בניתוח הגדלת ישבן על ידי החדרת שתלי סיליקון, מושפעת בדרך כלל מההתאוששות כתוצאה משאיבת השומן. מספר שבועות מתום הניתוח לעיצוב הישבן  לא ניתן  יהיה לשבת או לשכב על הישבן. תקופת ההתאוששות מניתוח זה היא משמעותית וקריטית ולכן יש לעקוב בקפדנות אחר הוראות הרופא המנתח הפלסטי.

ד”ר בן שושן אבנר- מנתח פלסטי לעיצוב הישבן

ד”ר אבנר בן שושן אבנר מנתח פלסטי בכיר מומחה, מנתח בעל שם עולמי באירופה ובישראל, מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית ואסתטית ומיקרו כירורגיה ומומחה במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים לרבות ניתוח לעיצוב הישבן.. ד”ר אבנר בן שושן מומחה בעל  של שנים רבות, ערך  אלפי ניתוחים בתחום הכירורגיה הפלסטית.

 ד”ר בן שושן אבנר חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. ד”ר בן שושן סיים את לימודיו הרפואיים  בפקולטה לרפואה שבצרפת וסיים תואר ברפואה ומיקרו כירורגיה. כבר בגיל 29 הפך ד”ר בן שושן אבנר למומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת. ד”ר בן שושן אבנר ניתח אלפי מטופלים לרבות ניתוחי עיצוב הישבו והוא נחשב לשם דבר ומומחה עולמי בתחום ברמת מקצועיות ורמת שרות גבוהה. לד”ר בן שושן אבנר מרפאות פרטיות בארץ ברמת אביב באשדוד ורעננה. במרפאות הפלסטיות של ד”ר אבנר בן שושן מטופלות ומנותחות אלפי לקוחות מרוצים. הרופא מלווה את המטופלת בניתוח לעיצוב הישבן  מהייעוץ הרפואי, מעריכת הניתוח ועד החלמתה כול זאת עם  מקצועיות לשמה, יחס אישי ושרות אדיב.

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן