Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

פילינג

למי מיועד הפילינג בעור הפנים?

עם הגיל העור עובר תהליכי הזדקנות. טיפולי הפילינג הנם הטיפולים הוותיקים והמוכרים בעולם הרפואה האסתטית. מדובר  בטיפול המסיר שכבות של תאים מהעור, כאשר התוצאה הנה שלאחר הסרת התאים מראה העור רענן וקורן. ישנם סוגי פילינג בעומקים שונים בהתאם לרובדי העור אליו הוא חודר. נבדלים זה מזה בעומק הקילוף ובאמצעי הקילוף. העור החדש שצומח בעקבות פילינג הוא חלק יותר, נטול קמטים, צלקות, נקבוביות וכתמים. טיפול הפילינג מאפשר לרענן ולחדש  את עור הפנים ביעילות ובביטחון מלא.

באיזה גיל אפשר לעשות פילינג לפנים?

פילינג הוא קילוף כימי של שכבות העור החיצוניות בשונה לגמרי מהאפשרויות הביתיות הקוסמטיות. הפילינג נערך על ידי מנתח פלסטי מומחה. הפילינג הכימי מיועד לגברים ונשים שהעור שלהם צבר נזקים במהלך החיים כולל כתמים ונזקי שמש , לטפל בנגעים שטחיים, צלקות, גבשושיות בעור הפנים. לאנשים המעוניינים לשמור על עור הפנים. אנשים שסבלו בבגרותם מאקנה יכולים לערוך את טיפול הפילינג בשלב מוקדם יותר. בכל מקרה טיפולי הפילינג אינם מיועדים לבני עשרה – גם אם מראה עורם נפגע מפצעי בגרות. פילינג מיועד לאנשים מעל גיל 45, פילינג פנים נפוץ יותר בעונת החורף עקב התנאים הנוחים יותר של מזג האוויר הכוללים יותר קרירות, ופחות לחות וחום.

כיצד נערך תהליך הייעוץ הרפואי לפני הפילינג?

כל פנים ומבנה העור הייחודי להם. לכן, מומלץ לעבור אבחון מקצועי לקביעת הטיפול המתאים במיוחד לעורך, דבר המבטיח לך טיפול ברמה הגבוהה ביותר. לפני קביעת סוג הפילינג  חשוב להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא במרפאה, כדי שהמטופל יבין את כל שיטות הפילינג ואת תופעות הלוואי של כל אחת מהן, על מנת שיבחר בחירה מושכלת יחד עם הרופא. במהלך היעוץ הרפואי ד”ר בן שושן אבנר מנתח פלסטי בכיר בעל שנות ניסיון רבות, יבדוק אותכם באופן אישי, יבדוק את צבע העור, קיימים סוגי פילינג המותאמים לבעלי  עור בהיר ועור כהה .טיב העור, קיום נמשים או כתמי גיל, קמטים ומיקומם. ד”ר בן שושן אבנר במהלך היעוץ יקשיב יאזין, יקדיש לכם זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לבטא בנוחות את רצונותיכם וציפיותיכם מהתהליך הפילינג כך שיוכל להגשים לכם את החלום.היעוץ הרפואי מאפשר  לכם לקבל הסבר מפורט מד”ר בן שושן  אבנר ולקבל את כל המידע הדרוש  על טיפולי הפילינג. להסביר על הטיפולים בכלל ועל טיפולי הפילינג תוך בהתאמה לכם, לרבות המגבלות הרפואיות הספציפיות לכם. היעוץ הרפואי נערך באופן אישי כך שתוכלו לבחור את טיפולי הפילינג  המתאימים במיוחד עבורכם.

מה הם סוגי הפילינג השונים?

פילינג שטחי

פילינג שטחי נערך על ידי חומצות שתפקידן להסיר את כל שכבות האפידרמיס. הפילינג השטחי נועד לשפר את מראה העור ולהבהיר אותו לרבות כתמי פיגמנטציה, והוא מיועד גם כטיפול משלים לאקנה. ניתן להגיע לתוצאות מרביות בטיפולי פילינג לאחר סדרה של 3-6 טיפולים המבוצעים אחת לחודש. כיומיים לאחר הטיפול הפנים יהיו עם אודם וקילוף קל שחולפים בתוך ימים בודדים. מומלץ לבצע את טיפול הפילינג השטחי לקראת סוף השבוע, לאחר טיפול הפילינג הזה החזרה לשגרה מהירה ואין צורך בימי חופש מהעבודה.

פילינג בינוני

פילינג בינוני מבוצע על ידי חומצות חזקות ומטרתו להסיר את שכבות העור האפידרמיס ואת הדרמיס העליון. הטיפול המיועד לשיפור  וחידוש מרקם העור, לטיפול בקמטים הקטנים  בעור, להבהיר כתמים שנוצרו כתוצאה מחשיפה לשמש, לטיפול בנגעים שטחיים בעור. הטיפול עוזר לשמור  לשיפור מראה וגוון   ושמירה על מראה עור צעיר ורענן לאורך זמן וכטיפול משלים לאקנה (פצעי בגרות). הטיפול מומלץ רק לנשים וגברים בהירי עור.  ניתן להגיע לתוצאות מרביות לאחר סדרה של 3-6 טיפולים המבוצעים בהפרש של עד חודש. הפילינג מותאם אישית לכל לקוחה ולגוון העור שלה.

מה הם השיטות השונות לעריכת פילינג?

קיימות 2 שיטות עיקריות לביצוע פילינג הנערכים על ידי פלסטיקאי מומחה.

פילינג כימי  עמוק

נערך בחדר ניתוח וכולל החדרת חומצה לעומק הדרמיס לרבות הסרת שכבות עור מת על ידי פירוק שלהן באמצעות חומרים פעילים. הפילינג העמוק נעשה בהרדמה מקומית הטיפול מתחיל במריחת תמיסה כימית על הפנים. לאחר כשעה עוטפים את הפנים במסכה כדי להגן עליהן מפני מזהמים ונשארים להשגחה של מספר שעות בבית החולים. בפילינג כימי עמוק נשארת המסכה על הפנים במשך שבוע עד שבועיים.

פילינג מכני

הסרת שכבות עור מת על ידי שפשוף באמצעות מכשיר מיוחד (מבוצע בחדר ניתוח ומחייב הרדמה עקב הכאבים) או על ידי גבישים (פילינג קריסטל).שיטת הפילינג המכני מאפשרת לייצר קילוף מדויק ואחיד של העור, שתוצאותיו הנן מראה עור חלק.  ניתן  לערוך את הפילינג המכני  בשלוש רמות, בניהן הפילינג המכני השטחי, פילינג כימי עמוק המגיע לשכבה התת אפידרמיס, והרמה השלישית מתאימה לגברים ונשים עם עור עבה הפילינג המכני דורש מיומנות  דיוק רב מצד המנתח הפלסטי והוא דורש שליטה רבה בכל הקשור בעומק השיוף.

מהו תהליך ההחלמה לאחר הפילינג?

בפילינג שטחי

הנערך באור הפנים לאחר הטיפול במשך יומיים הפנים אדומות  ויש עליהן קילופי עור שחולפים לאחר מספר ימים. מומלץ לבצע את טיפול הפילינג השטחי  לקראת סוף השבוע, ואין צורך בימי חופש מהעבודה.

פילינג בינוני

לאחר טיפול הפילינג הפנים נעשות אדומות, יומיים אחרי הפילינג נוצרים גלדים בעור הפנים. הגלדים מתקלפים לאחר מספר ימים. מומלץ לקחת 7 ימי חופש מהעבודה.

פילינג כימי עמוק

לאחר ביצוע הפילינג הכימי, המטופלים נשארים להשגחה של מספר שעות בבית החולים, והם משוחררים לביתם עם מסכה. לאחר מספר ימים, הם מוזמנים למרפאה להסיר את המסכה והרופא מורח על הפנים אבקה לספיגת נוזלי העור. לאחר הסרת המסכה, נערך תהליך של הגלדה של עור הפנים ומתחת לגלד נוצר העור החדש. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול הפילינג נושר גלד העור מהפנים של המטופלים, ואז נחשף העור החדש. בשלב זה של נשירת הגלד מעור הפנים, העור נפוח ואדום. במקרה של פילינג עמוק המטופלים עלולים לחוש צריבה ואי נוחות, אך ניתן להתגבר עליהן באמצעות משככי כאבים מתאימים. על עור הפנים עלולים להופיע סימנים נוספים  כגון שלפוחיות, קילופים וסדקים. לאחר פילינג כימי העור רגיש מאוד לקרינת השמש, ויש להגן עליו באמצעות קרם בעל מקדם הגנה גבוה או באמצעות הימנעות מיציאה החוצה בשעות שבהן אור השמש הוא חזק במיוחד.

פילינג אצל ד”ר בן שושן אבנר- מנתח פלסטי מקצועי

ד”ר אבנר בן שושן אבנר מנתח פלסטי בכיר מומחה בעל שם עולמי בישראל ובצרפת, מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית ואסתטית ומיקרו כירורגיה ומומחה במגוון רחב של טיפולים אסתטיים באזורים שונים בגוף ועיצוב הגוף לרבות ביצוע טיפולי פילינג בפנים. ד”ר בן שושן אבנר בעל ניסיון רב ביצע  אלפי ניתוחים ככירורגיים וטיפולים אסתטיים כולל טיפולי פילינג בפנים ד”ר בן שושן אבנר סיים את לימודיו בפקולטה לרפואה שבצרפת ברפואה ומיקרו כירורגיה בגיל 29, והפך למומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת. ד”ר בן שושן אבנר עורך ניתוחים וטיפולים אסתטיים וטיפולי פילינג בפנים לאלפי מטופלים, ברמה מקצועיות ורמת שרות גבוהה. לד”ר בן שושן אבנר  מרפאות פרטיות לכירורגיה פלסטית וטיפולים אסתטיים הכוללים גם טיפולי פילינג ברמת

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן