Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

פיסול אף

הסבר על הצורך בפיסול אף

לאף יש חשיבות פיזיולוגית הכוללת תפקוד נשימתי וחשיבות אסתטית רבה. בהיבט האסתטי האף הנו ללא ספק החלק המרכזי בפנים של כולנו והוא מייחד ומבדל אותנו באופן אישי האחד מהשניה. האף מהווה את כרטיס הביקור שלנו באינטראקציות ביננו לבין עצמנו כאשר אנו מביטים במראה ובתקשורת בין אישית חיצונית.

אנשים נולדים עם אף בצורות שונות לעיתים בחוסר פרופורציה לפנים, רבים אינם מרוצים מגודל ומבנה אפם, מסיבות שונות כגון, גודל, צורה, וחוסר התאמה.

מראה האף עלול לפגום במראה האישי ובביטחון העצמי ובדימוי הגופני. בנוסף ככל שהזמן עובר ואנו מתבגרים, מתחוללים תהליכים טבעיים שלרפיון והזדקנות העור אשר גורמים ליצירת קמטים, קפלים, שקעים ואסימטריה בין האף לאברים השונים בפנים.

באיזה מצבים מומלץ לפסל את האף?

פעמים רבות נשים וגברים מעוניינים לפסל את האף עקב חוסר שביעות רצון מהאף שנולדו אתו. פיסול האף – נועד לתקן פגמים במראה צורת האף.

במצבים בהם צורתו של האף היא כמו מגלשה, כמו אף נשרי, במקרים בהם יש צורך בהרמת האף, כאשר ישנם שקעים באף אותם ניתן למלא. כאשר האדם מעוניין לתקן את גודל האף או את תוצאת ניתוח אף אותו עבר בעבר. סיבה משמעותית אחרת הנה כאשר המטופל אינו מעוניין לעבור ניתוח כירורגי. במצבים אלו הכירורג פלסטי מאבחן ובודק את איברי הפנים במטרה לוודא האם אפשר לייצר באמצעות פיסול הפנים והאף מראה הרמוני אסתטי צעיר ורענן.

באיזה מצבים מומלץ לפסל את הפנים?

ניתן לבצע פיסול פנים למטרות שונות, למילוי והדגשת לחיים – הוספת הנפח מאפשרת לעצב מראה של עצמות לחיים גבוהות, אשר מדגיש את המראה נשי, סקסי ומלא חיוניות.

ניתן לערוך עיצוב ופיסול הסנטר- שיטה זו מסתירה שקעים בצדי הסנטר. לאנשים שסובלים מסנטר קצר אפשרי לשנות את הפרופורציות בפנים במידה ניכרת.

ניתן לפסל את הגבות על ידי הרמת גבות, לשפר את צורתן ולהביא לפתיחת אזור העין.

ניתן לפסל את קו הלסת תחתונה – עם השנים החלק האמצעי של הפנים צונח בהשפעות כוח המשיכה ומופיעים בליטות ושקעים בקו המתאר שלו. בעזרת חומר מילוי ניתן ליישר את קו הלסת ולבנות מחדש את זוויות הלסת.

כיצד משתמשים בחומרי מילוי לפיסול האף ?

פיסול הפנים הינו מתיחת פנים ללא ניתוח, מדובר בטיפול אשר במהלכו מוחזר המראה הצעיר והרענן לפנים ולאף. הטיפול באמצעות הפיסול לפנים מיועד לגברים ונשים בכל הגילאים.

הטיפול נעשה באמצעות חומרי מילוי המתקדמים כל הזמן בעזרתם מפסלים את הפנים והאף. הפיסול נערך על ידי רופא כירורג פלסטי באמצעות חומצה היאלורונית ברמה הגבוהה ביותר ובאמצעות חומרי מילוי נוספים, המאפשרים לחדש את מעגלי הפנים שנהרסו עם השנים ולהפסיק את נפילת העור.

כמו כן ניתן לטפל באמצעות חומצה הי היאלורנית באי סימטריה של האזורים השונים בפנים ולתת נפח לאזורים רצויים.

החומרים הזמניים בהם משתמשים לפיסול האף הם חומרים טבעיים בטוחים לשימוש, אשר עמידותם אינה נשמרת לנצח. על כן מומלץ למטופל לגשת לביקורת חידוש הפעולה כעבור תקופה של חצי שנה עד שנתיים, בהתאם למקרה הספציפי שלו.

היתרונות של פיסול אף על פני ניתוח אף?

דרך שכיחה לשינוי צורת האף, היא באמצעות ניתוח פלסטי שמצריך מעורבות כירורגית, הרדמה החלמה, כאבים וכו’.

בשנים האחרונות התפתחה שיטה חדשנית, שנועדה לתקן פגמים אסתטיים ולפסל את אף ללא ניתוח. שיטה זו לפיסול האף הינה פתרון אידיאלי למי שאינו מרוצה מהאף שלו וחושש מהליך כירורגי פולשני כמו ניתוח, אך בכל זאת מעוניין בשינוי.

ההחלמה מפיסול אף מהירה והתוצאה מצוינת. המטופל ייהנה משיפור וחיזוק תווי האף מבלי שבוצע בו ניתוח, אפו ישודרג ויקבל את הסימטריה המבוקשת, ימולאו בו נפחים נדרשים והוא ישולב באופן הרמוני עם שאר איברי הפנים.

בעת פיסול האף הרופא הפלסטיקאי מחטא ומסמן את האזורים המצריכים שינוי בפנים ולאחר מכן מזריק את חומר המילוי שנבחר בטכניקה המתאימה לפיסול האף.
הטיפול ללא כאבים והתוצאות מידיות, כאשר ניתן לחזור לשגרה מיד בתום הטיפול

מי אינו יכול לעבור פיסול אף בחומרי מילוי?

נשים הרות או מניקות אינן יכולות לעבור פיסול אף באמצעות חומרי מילוי. לכל מי שסבל/ה מתגובה אלרגית בכלל ולחומרים אלו בעבר. למטופלים שסובלים מזיהומים בעור במקום המיועד למילוי לטיפול.
לכן חשוב מאוד להגיע לפגישת ייעוץ רפואי ולקבל חוות דעת מקצועית ומהימנה מד”ר אבנר בן שושן.

האם חומרי המילוי שמפסלים באמצעותם את האף בטוחים לשימוש?

חומרי מילוי זמניים לצורך פיסול האף, מכילים חומרים טבעיים שנמצאים בעור באופן קבוע. מסיבה זו ובזכות העובדה שהם נספגים באופן מלא, הם נחשבים לבטוחים לחלוטין.

כל החומרים בהם משתמש ד”ר אבנר בן שושן הינם ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי והגופים המקבילים באירופה ובארה”ב. מדובר בחומרים זמניים, הנספגים בטוחים ומשתלבים באופן טבעי בפיסול האף.

ייעוץ רפואי לפני פיסול אף ללא ניתוח

בייעוץ הרפואי המקדים, ד”ר אבנר בן שושן יעריך את צורתו וגודלו של אפך תוך התייחסות לעצמות הלחיים ולסנטר. בנוסף לכך הוא יבחן היכן ניתן למלא את השקעים וכיצד ניתן להעניק לאפך, באמצעות הטיפול, התאמה הרמונית לפניך.

ד”ר בן שושן אבנר שמאחוריו שנות ניסיון רבות, נמצא בקשר אישי עם המטופלים, מקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך כך שתוכל להגשים את חלומך.


הייעוץ הרפואי מאפשר לרופא לתת לך את המידע המרבי, להבין את ציפיותיך היטב ולהסביר לך את האפשרויות המתאימות לך באופן אישי ואת המגבלות כך שתוכל/י לבחור את ה את הטיפול או ההליך הכירורגי המתאים במיוחד עבורך.

איך מתבצע פיסול האף ופיסול הפנים?

פיסול אף הוא טיפול אסתטי, שנועד לתקן פגמים במראה צורת האף. הטיפול מתבצע במרפאה מוסמכת ונמשך בין 15 ל-20 דקות. לפני הפעולה הרופא בוחן היכן למלא את השקעים באפך וכיצד ניתן להעניק לו, באמצעות הטיפול, נפחים נקודתיים ובכך לאזן בין שני צידי האף, ולהעניק לו התאמה הרמונית לפניך.

במהלך הטיפול, הרופא מחדיר חומר מילוי זמני לתוך האזור המטופל באף, ועל ידי כך הוא מעצב את צורת האף מחדש ממש כמו פסל. הרופא מזריק את החומרים אל האף, במיומנות ובעדינות ולאחר מכן מעסה את האזור על מנת למקם את החומר וכמותו בתוך האיבר.

פיסול אף הנו הליך פשוט וקצר שמאפשר לטפל בפגמים שונים ובעיקר בשקעים וחוסר סימטריה באזור ובתוך כך, גם לאזן סימטרית את הפנים.

שיטת פיסול האף ופיסול הפנים היא ללא ספק השיטה הטובה ביותר בתחום הרפואה האסתטית להענקת פתרון אולטימטיבי עבור אנשים שאינם מרוצים מאפם, אך מסרבים לעבור ניתוח אף.

בהליך זה של פיסול האף, נדרשות מהרופא המטפל מיומנויות של אומן המפסל באמצעים מתקדמים את פניך באופן מושלם.

החלמה לאחר פיסול אף

מדובר בהליך של פיסול האף המבוצע במרפאה לכירורגיה פלסטית. הטיפול נערך ללא הרדמה, ללא כאב ללא זמן החלמה וללא צורך באשפוז ובסופו של יום יכול המטופל לצאת לבילוי עם אפו החדש. פיסול האף משנה את מראה הפנים בצורה משמעותית ועשוי לשפר את הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית של המטופלים.

התוצאה מתקבלת באופן מידי לאחר פיסול האף נראית טבעית לחלוטין. אין תופעות לוואי ואין תקופת החלמה, כך שניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול. תוצאת פיסול האף נשמרת לתקופה של עד שנתיים.

מי כדאי שיבצע את פיסול האף ?

במרפאות רבות מפסלים את הפנים ואת האף רופאים מתחומים שונים שעברו הכשרה בתחום ולמדו לפסל. בכל תחום מענפי הרפואה קיימות התמחויות, כך הדבר בתחום הפלסטיקה.

פיסול אף הוא כמו כל פעולה אסתטית ופלסטית אחרת. על כן רצוי וכדאי שתערך על ידי כירורג פלסטי בעל ניסיון שהתמחה בניתוחים פלסטיים של האף ופיסל אפים רבים באמצעות חומרי מילוי.

ד”ר בן שושן אבנר בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית מעל 20 שנים.
הינו מנתח פלסטי בכיר המתמחה במגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים לרבות בניתוחי אף ופיסול האף והפנים באמצעות חומרי מילוי.

מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה וטיפולי פנים. הרופא למד רפואה בצרפת בפקולטה לרפואה סנט אנטואן והתמחה במיקרו כירורגיה.

ביצע אלפי ניתוחים וטיפולים אסתטיים לפנים באמצעות חומרי מילוי שבוצעו בהצלחה.

הוא נחשב כיום לפלסטיקאי מומחה בעל שם עולמי בישראל ובצרפת. הינו חבר באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.

ניתוח אף

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן