Fr  צור קשר – Whatsapp  – 072-3304932

פיסול פנים

פיסול פנים ליצירת נפח ומילוי קמטים בפנים

הפנים אומרות את הכול והן חזות הכול. לגיל ישנה חשיבות רבה, עם הזדקנות העור יורד נפח הפנים ועור הפנים ואיתם אובדת הגמישות של העור. כמו כן התפקוד היומיומי של שרירי הפנים בהבעות הצחוק או הזעף עשויים אף הם להשאיר את סממניהם הרבה מאוד תחומי חיים תלויים לא מעט במראה הפנים. עם השנים עור הפנים מאבד מקסמו וחיוניותו ואט אט מצטרפים קמטים נוספים, ככל שאנו מתבגרים פוחת תהליך היצור הטבעי של חומצה היאלורונית  (Hyaluronic)  בגוף. אם אתם רוצים לבצע פיסול פנים, מילוי קמטים ולעצב את השפתיים, בעזרת חומרים- דר’ בן שושן אבנר הוא המומחה בתחום.

מילוי לחיים ומילוי פנים

פנים אסתטיות תורמות רבות לביטוחנו העצמי של כל אחד. פעמים רבות, על הפנים ניתן לזהות את קשיי החיים ועל כן חשוב מאוד להעניק לפנים את הטיפול האיכותי והמועיל ביותר. מילוי נפח וקמטי הפנים הוא אחד מהטיפולים היותר מוכרים והיותר שכיחים בקרב נשים רבות בעולם. הזרקת חומצה היאלורונית או חומרי מילוי אחרים היא דרך יעילה להילחם בהזדקנות העור.

חומרי המילוי ממלאים קמטים בפנים, ומסייעים להצעיר את הפנים לשפר את קווי המתאר שלהם ולהחזיר לפנים את הנפח שהתדלדל.

רבות מהנשים שהחליטו על טיפול למילוי הקמטים ונפח הפנים נהנות להחזיר לפנים את הנפח שאבד עם השנים ונהנות בכל יום מפרגון אין סופי בין אם זה בעבודה, במשפחה או סתם ברחוב.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית (Hyaluronic) הנה חומר מילוי, המחזיר את הנפח שאבד לפנים על ידי מילוי השקעים והקמטים ויצירת נפח.

דוגמא לחומצה האילורנית היא החומר רסטילן. באמצעות הזרקה פשוטה וקלה של חומר, ממלאים את הקמטים ומשלימים את אובדן הנפח בעור ומשפרים את המראה.

מהו תהליך פיסול הפנים?

הזרקת חומצות היאלורוניות הנה טיפול אסתטי רפואי לכול דבר, הנערך על ידי רופא. הטיפול נערך באמצעות הזרקה פשוטה וקלה של חומצה האילורנית, חומר מילוי לנפח הפנים לקמטים או כהשלמת אובדן הנפח בעור המשפרים את המראה.

בתהליך השלמת נפח הפנים ומילוי הקמטים אותו מבצע דר’ אבנר בן שושן  הבעת הפנים נשארת טבעית. חומרי המילוי אינם קבועים. משך הטיפול בהעלמת קמטים – בין – 10 ל –  דקות 30 דקות. פיסול הפנים, באמצעות חומצה האילורנית נערך בהרדמה מקומית  לאחר חיטוי המקום…

לאחר ההזרקה של החומצה האילורנית, ניתן לשוב לשגרת היום יום. מיד בתום הטיפול ניתן לראות תוצאות יפות: עור הפנים חוזר להיות חלק עם נפח, ללא קמטים עמוקים ויש הפחתה בקמטוטים המראה צעיר ויפה יותר. התוצאה נשמרת בין חצי שנה לשנה.

מדובר בהליך רפואי ואסתטי בטוח וללא תופעות לוואי. תיתכן לאחר הזרקת החומצה האילורנית,  מעט אדמומיות לאחר הטיפול, החולפת  בזמן קצר. לעתים נדרש, בעת פיסול הפנים, מספר טיפולי הזרקות באמצעות חומצה האילורנית.

כול זאת בהתאם להחלטת הרופא המומחה בכירורגיה אסתטית. במצב כזה, יבוצעו טיפולים נוספים במרווחים של חודש ימים.

אולי זה יכול לעניין אותך ניתוח מתיחת פנים

באיזה אזורים בפנים משתמשים בפיסול פנים

יצירת נפח למילוי הפנים, וטיפול בקמטים בלחיים ועצמות לחיים, מילוי שקעים בעפעפיים, מילוי קמטים בצידי האף והפה, קמטים בשפה, עיבוי שפתיים, עיצוב מתאר הפנים.

תהליך הייעוץ הרפואי לפני פיסול הפנים

לפני קביעת סוג הטיפול לפיסול הפנים, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.
שמאחוריו שנות ניסיון רבות בתחום הרפואה האסתטית, יקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה, יערוך לך בדיקה רפואית לבדוק את התאמתך לפיסול הפנים.

הייעוץ הרפואי עם ד”ר אבנר בן שושן, יאפשר לך לבטא בנוחות את רצונותיך וציפיותיך מהתהליך פיסול הפנים. הייעוץ הרפואי מאפשר לתת לך את המידע המרבי להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות הכרוכות בטיפול באמצעות פיסול הפנים.

מתאים לך באופן אישי את הטיפול לפיסול הפנים  באמצעות חומרים שונים, כך שתוכל/י לבחור את ההליך האסתטי המתאים במיוחד עבורך.

לד”ר בן שושן אבנר, שהמטופלים יבינו את השיטות לפיסול הפנים ואת היתרונות והחסרונות של כול אחת מהשיטות על מנת שיבחרו בחירה מושכלת יחד עם הרופא  המומחה בפלסטיקה.

לחצו לפרטים ניתוח מתיחת פנים

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן